תאונה קשה במיוחד על מסלול המרוצים בדרום ארגנטינה: מכונית מירוץ פגעה בחוזקה בסוס פרא במהלך נסיעה מהירה במיוחד. התמונות המזעזעות תועדו על ידי מצלמות בתוך המכונית ומחוץ לה.

כתוצאה מהפגיעה, התרומם הסוס האומלל לגובה של לפחות 3 מטרים באוויר, ולאחריה נהג מכונית המירוץ המשיך בנסיעה בלי להתעכב כאילו לא אירע דבר. שמו של הנהג הוא פדריקו ווילגרה, וכלי הרכב הפוגע היה מיצובישי אבו.

מארגני המירוץ מיהרו לנסות ולהציל את חייו של הסוס, אבל ההתנגשות הקשה גרמה לריסוק עצמות רבות מעצמותיו של הסוס ולרופא שליווה את המירוץ לא נותרה ברירה - הוא הרדים למוות את הסוס האומלל כדי שלא יסבול מכאבים.

גם בארץ: סוס נפגע ממכונית

תיירים שהתפעמו מהפסטורליה הגלילית ואף תיעדו אותה במצלמה, הצליחו לתעד לפני כשבועיים אירוע ממש לא שגרתי: סוסה שדהרה על הכביש זינקה היישר על השמשה הקדמית של מכונית שנקרתה בדרכה.

האירוע התרחש כאשר תושבת כרוזים נסעה על כביש סובב כינרת בדרכה לביתה. כשנסעה סמוך להר האושר נסעה בנתיב מולה מכונית ובה תיירים שצילמו במצלמתם סוסה ושני סייחים דוהרים על הכביש. התיירים הנפעמים עקבו אחר הסוסים כשהם מתארים בקולם את המראה הפסטורלי.

אבל אז השתנתה התמונה: הסוסים התקרבו אל מכוניתה של תושבת כרוזים, שעצרה מיד במקום. אלא שבמקום לזוז הצידה, עלתה הסוסה על המכונית תוך שהיא מנפצת את השמשות וגורמת לנזק בלתי הפיך למכונית. התיירים ההמומים עצרו מיד את מכוניתם ומיהרו לסייע לנהגת המופתעת.

צבי מוכשר קיפץ מעל ניידת משטרה בארה"ב