פופי ושרה ליד העמוד
הכישרון עובר במשפחה | צילום: הסאן

קודם היא הזריקה לבתה הגדולה בוטוקס, וכעת - היא מלמדת את בתה בת ה-7 "ריקודים אקזוטיים" עם עמוד: שרה בורג' היא כנראה אחת האמהות השנויות במחלוקת בבריטניה.

בבעלותה של בורג' נמצא מועדון סקס בו מופיעות חשפניות בריקודי עמודים - "פול-דאנסינג". בראיון לעיתון ה"סאן" הבריטי היא טוענת שריקודיה של בתה הקטנה פופי אינם שונים מילדים אחרים שמשחקים בגן השעשועים.

מומחים להורות ולהתעללות בילדים הזהירו שהאם הופכת את בת ה-7 לאובייקט מיני בגיל הרבה יותר מדי צעיר. שרה בת ה-50 הגיבה: "פופי בריאה ושמחה, ואם בעתיד היא תרצה להיות רקדנית-עמודים אמיתית, מי אני שאעצור בעדה?".

"אנחנו מנסות פוזות ותנוחות שונות"

פופי והעמוד
פופי והעמוד | צילום: הסאן

"זו חווית חיבור נהדרת בשבילנו, לשחק יחד על העמוד", הוסיפה האם. "אנו מבלות שעות בניסיון של פוזות שונות ותנוחות וריקוד לצלילי המוזיקה האהובה עלינו. פופי רוצה להיות כמו הכוכבת מיילי סיירוס, שגם עושה 'פול-דאנסינג'".

בראיון מוסיפה שרה: "אין שום דבר רע בכך שלילדה יש חלומות. אני מעדיפה שהיא תהיה בריאה ובעלת שאיפות מאשר שהיא תשב מול הטלוויזיה כל היום ותשמין כמו רוב הילדים". שרה, מהעיר קיימברידג', מודעת לכך שאנשים מזדעזעים מהצעדים הפרובוקטיביים שהיא מלמדת את פופי הקטנה, אך אומרת: "לא יכול להיות לי פחות אכפת ממה אנשים חושבים עליי".

"ישנם אנשים רעים בעולם הזה שיהיו להם מחשבות מלוכלכות על מה שפופי עושה, אבל אני תמיד אגן עליה מגברים כאלו. אין פדופילים בסביבה כשהיא רוקדת עם העמוד, אין שום סיכון", ממשיכה האם.

בעבר הזריקה בוטוקס לבתה השנייה

שרה טוענת שהיא מכינה את פופי ליום בו היא תירש מאמה את מועדון החשפנות שבבעלותה, "מאדאם פינק". "ישנן רקדניות-עמוד במועדון. ההתעמלות הזו היא אימון מקודם, כך שהיא תדע מה לחפש ברקדניות ותהיה מנהלת טובה למועדון".

ה"סאן" פרסם בחודש מרץ השנה כי אותה שרה, כאמור, הזריקה בוטוקס לבתה השנייה, האנה בת ה-15, שהייתה "מודאגת בגלל קמטים". שרה ידועה בבריטניה כ"ברבי אנושית", לאחר שטענה כי עברה ניתוחים פלסטיים בשווי כולל של 500,000 ליש"ט. היא תומכת גם ברצונה של פופי הקטנה לעבור ניתוחים כשתתבגר.

רוצים לקבל סיפורים נוספים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק