אין תמונה
הנסיך הארי והחברה החדשה

אחרי השמועות, מגיע האישור הרשמי: דוגמנית ההלבשה התחתונה בת ה-25 פלורנס ברונדל-ברוס ("פלי") הודתה בפני חבריה כי היא נמצאת בקשר רומנטי רציני עם הנסיך הארי בן ה-26.

"זה היה אולי קצת כיף בהתחלה, אבל אין ספק שזה נעשה רציני", סיפרה פלי בהתרגשות לחברותיה והוסיפה: "אני חושבת שייתכן שאני מאוהבת!".

על פי השמועות בבריטניה, מה שעזר לנסיך השובב לכבוש את ליבה של חברתו הנוכחית הוא דווקא הידע שלו במשחק הפולו. השניים חולקים ידע במשחק הפופולרי בבריטניה, ושורת המחץ שהפילה את פלי ברשתו של הנסיך נגעה לעולם הספורט.

הארי ופלי היו מיודדים בשנים האחרונות, אך על החלו לפני כמה חודשים להתקרב. הארי, שנפרד רק לפני כמה שבועות מחברתו צ'לסי דיווי, החליט להתנחם בחיקה של ברוס, ומאז השניים נמצאים במערכת יחסים רצינית.

אין תמונה
האם פלו תהיה הנסיכה הבאה?

"למרות שזאת ממש ההתחלה, הארי ופלורנס הם זוג רשמי. היא צעירה כייפית, בלונדינית ויפת מראה. הארי מאוד מחבב אותה", אמר השבוע מקור בארמון המלוכה.

פלורנס בת ה-25 היא בתו של סוחר יין מצליח. בחודשים האחרונים נראה הזוג הצעיר מעביר זמן רב בביתה של פלורנס בנוטינג היל, שערכו מוערך ב-2.5 מיליון פאונד. כאשר נשאלה פלורנס אם אכן מתנהל רומן בינה לבין הנסיך הנחשק, היא השיבה: "אין לי הרבה להגיד בנושא".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק