אין תמונה
סטיוארט ווקר. מוות מזעזע

האם צעיר בריטי נפל קורבן לרצח על רקע הומופובי? גופתו של סטיוארט ווקר, בן 28, נמצאה בשעות הבוקר של אתמול בצד כביש סמוף לקאמנוק שבסקוטלנד. בבדיקה פתולוגית נחרדו החוקרים לגלות כי הוא הוכה ונשרף למוות לפני שאלמונים קשרו את גופתו לעמוד חשמל.

את שרידי גופתו המפוחמת של ווקר איתר עובר אורח בשבת, בסביבות 5:00 לפנות בוקר. בעקבות ההתפתחויות, סגרה המשטרה המקומית את האזור כולו לצורך חקירה יסודית של המקרה.

בין כיווני החקירה של השוטרים גם השערה שלפיה נרצח ווקר, שעבר כסגן מנהל בבית מלון, בשל נטיותיו המיניות. כעת נבדקים לפרטי פרטים היבטים שונים בחייו, בניסיון לאתר קצה חוט שיוביל אל האחראים לרצח המזעזע.

הבלש ג'ון הוג, חבר בצוות החקירה, סיפר ל"דיילי מייל" הבריטי: "סטיוארט בילה עם חברים באזור קאמנוק במהלך הלילה. האחרון שראה אותו בחיים היה קרוב משפחתו, שסיפר כי הבחין בו סמוך לתחנת כיבוי מקומית כשעתיים וחצי לערך לפני איתור גופתו". 
 
הוג הוסיף כי "מהחקירה שניהלו עלה עד כה שבליל אמש נערכו כמה "מסיבות בית" באזור. אנו עדיין לא יודעים האם לפרט המידע הזה יש קשר לחקירת הרצח או לא, ולכן אנו עורכים סריקות מדלת בדלת בניסיון למצוא מישהו שיודע מה קרה או לעודד אותו למסור מידע".

קאזה סאתרלנד, שעבדה יחד עם ווקר בבית המלון, התייפחה וסיפרה בריאיון: "קשה להאמין שדבר כזה קרה לבחור נהדר כל כך. אני מקווה שיתפסו את מי שאחראי לזוועה הזאת ושהצדק ייצא לאור. מי שעשה את זה צריך ללכת לגיהינום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק