רוצח שנידון למוות - דיילי מייל (צילום: דיילי מייל)
הרוצח, יומת בזריקה קטלנית | צילום: דיילי מייל

האב יחוייב להסתכל כל יום על תמונות משפחתו שרצח, עד ליום הוצאתו להורג. זה גזר הדין שהוטל על לאם לונג שהשליך את ארבעת ילדיו מגשר בגובה של 25 מטרים.

הרציחות אירעו בגשר גולף-קואוסט במדינת אלבמה בארה"ב בינואר 2008. לאם לונג, בן 38, רצח שלושה מילדיו שלו וילד נוסף שילדה אשתו לגבר אחר. מהמשפט עולה כי הילדים היו חיים עם נפילתם למים.

השופט שדן במקרה המזעזע היה צ'רלס גרדיק, שהחליט לא להסתפק בעונש מוות. בנוסף להוצאה להורג באמצעות זריקה קטלנית, גרדיק פסק כי הסוהרים יחזיקו תמונה של המשפחה מול עיניו של הרוצח כתזכורת למעשיו עד ליום מותו.

 מסע בלהות של מוות

משפחה שנרצחה בארצות הברית (צילום: דיילי מייל)
תמונת המשפחה | צילום: דיילי מייל

במהלך המשפט, תיארה התביעה את הפשע כ"מסע בלהות של מוות" לילדים, שחשבו שהם "בידיים אוהבות ודואגות". הילדים המתים זוהו כהאנה לונג, בתו בת השנתיים של הרוצח, בן ה-3 ריאן פאן, לינדזי לונג בת השנה, ודני לונג בן ה-4.

כשניתנה לו האפשרות לפנות לבית המשפט ולהגן על עצמו, דחה זאת לונג ולא הביא אף עד שיתמוך בו במהלך המשפט. עורך הדין שלו אמר על פי הדיווחים כי הוא היה שיכור באותו לילה נורא, והלך לגשר לאחר שעישן קראק. המושבעים לא השתכנעו מההגנה החלשה של לונג, והרשיעו אותו תוך 40 דקות בלבד.