הטלוויזיה המקסיקנית חשפה היום (שבת) תמונות של אחת החשודות בחיסול שני הישראלים במקסיקו סיטי, ונסה באייר פאלאר. בתיעוד היא נראית כשהיא נפגשת בבית מלון עם בן סוטחי, שחוסל כמה ימים לאחר מכן יחד עם אלון אזולאי. על פי הדיווחים, בפגישה האחרונה ביניהם, באייר הזמינה את השולחן במסעדה - ובמהלכה הורתה למחסלים לפתוח באש באמצעות אוזנייה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בסרטון נראית האישה כשהיא חובשת פאה בלונדינית ועל פי הערכת המשטרה הפגישה נערכה שבוע לפני החיסול ונועדה לרכוש את אמון השניים. פאלאר, שזהותה נחשפה אמש, נועדה עם סוחטי במלון רויאל פדרגל שבמקסיקו סיטי. על פי הדיווחים, היא ככל הנראה הייתה חייבת כסף לסוטחי. לפאלאר הוצא צו מעצר על ידי האינטרפול, והיא מבוקשת בכ-194 מדינות.

משרד היועץ המשפטי לממשלה במקסיקו פרסם ביום רביעי האחרון כי כוחות הבטחון המקומיים מחפשים אחרי אישה שעל פי החשד הייתה מעורבת ברצח הכפול של הישראלים, סוטחי ואזולאי, שהובאו למנוחות היום בבית העלמין בחולון. על פי פרסומים בתקשורת המקסיקנית, האישה, שזוהתה בכינוי "La Guera", הזמינה את השולחן בו ישבו הישראלים לפני שנורו, ונמלטה מהמקום דקות לפני הירי עצמו. השולחן, כך דווח, הוזמן על השם ונסה באייר, ועל פי החשד אותה "La Guera" הייתה זו שהזמינה באופן אישי את השניים לפגישה דחופה.

מסייעת בחיסול במקסיקו
צילום: החדשות 12

עוד פורסם כי החשודה שנמלטה נשכרה על פי החשד על ידי אנשי קרטל "חאליסקו נואבה חנרסיון" כדי לא לעורר חשד אצל הקורבנות, ואלו יסכימו לפגוש אותה במקום גלוי וללא חשש.

מניתוח מצלמות האבטחה במסעדה בה נורו השניים, התברר כי אותה אישה נמלטה מהמקום דקות לפני הירי באמצעות טנדר עליו נהג גבר אלמוני. השניים ככל הנראה עזבו את מקסיקו סיטי עוד באותו יום, אך מצלמות האבטחה הצליחו לזהות את פרצופה ואת לוחות הרישוי של הרכב עליו נסעו השניים.

רצח שני הישראלים התרחש ביום חמישי שעבר, ה-25 ביולי, בשעות הערב. על פי הדיווחים אישה שישבה בסמוך לשני הישראלים שלפה אקדח וירתה בשניהם. מחוץ לקניון חיכה ליורה רכב מילוט ‏עם שני גברים, ‏שם התפתח קרב יריות בינם לבין המשטרה. הבחורה החשודה בירי נתפסה, ואילו שני השותפים שלה הצליחו לברוח. לפי דיווחים בטלוויזיה המקומית, שוטר נפצע במהלך התקרית.