אלפי פאטן, בריטי בן 13, התייצב לפני שבועות אחדים מול העולם כולו והציג את בתו בת השבעה שבועות מייסי. אבל אמש התברר כי פאטן אולי שכב עם האם, שנטל סטדמן בת ה-15, אבל הוא בהחלט לא האב המאושר.

בדיקת DNA שערך פאטן הוכיחה כי פאטן הצעיר עדיין לא יכול להתהדר בתואר "אב". הוא ערך את הבדיקה אחרי ששישה נערים נוספים טענו ששכבו עם האם סטדמן. הדיילי מירור הבריטי מדווח כי פאטן טען שהוא האב אחרי ששכב עם שנטל פעם אחת בלבד. על פי הדיווח, שנטל אף סיפרה לאחותה כי התינוקת עשויה להיות בתו של אחד מהנערים האחרים עמם שכבה.

סיפורו של אלפי הקטן וחברתו נחשף בחודש שעבר בעיתון "סאן" הבריטי, והסעיר את הממלכה ואת העולם כולו. "אני יודע שאני צעיר, אבל בכוונתי להיות אבא טוב", הוא אמר אז, בזמן שהוא אוחז בבתו הקטנה, שהייתה אז רק בת ארבעה ימים.

בזמן שהוא משחק בפלייסטשיין עם שנטל, הוסיף: "אני חושב שאנחנו נהיה הורים טובים. ואני אהיה חייב לעבוד קשה יותר בבית הספר".

הסערה הגיעה עד ראש הממשלה

אפילו ראש הממשלה הבריטי גורדון בראון הגיב לסיפור המוזר הזה. "אני חושב שצריך להימנע מהיריונות בקרב בני נוער", אמר. בריטניה לא הספיקה להתאושש מהסיפור, וכעבור שבוע פרסם העיתון הבריטי "ליברפול אקו" כי תלמידת בית ספר בת 15, סמנתה האמפירס, ילדה תאומים לחברה לכיתה.

האמפירס נכנסה להיריון בגיל 14 מחברה דניאל סרגנט המבוגר ממנה בשנה בלבד. תשעה חודשים לאחר מכן נולדו הזאטוטים ליאם וריאן.

ההורים הטריים סיפרו כי הם מתכוננים לעבור לגור יחדיו ולטפל בילדים ממש כמו משפחה נורמלית. "אנחנו לא יכולים לחכות כבר לקחת אותם הביתה", אמרה האם הנרגשת לעיתונאים, והוסיפה כי היא וחברה עדיין מתווכחים אם לעבור לליברפול או מנצ'סטר, כיוון ששניהם אוהדי מועדני ספורט שונים.