האם הסוררת (צילום: הסאן)
איימי לואיס סווארד, האם | צילום: הסאן

איזו מין אמא: איימי לואיס סוורד בת ה-36 ויתרה על בנה התינוק ב-1994 נתנה אותו לאימוץ כשהיה רק בן כמה ימים. לפי ההסכם עם המשפחה שאימצה את התינוק, במהלך השנים קיבלה סוורד עדכונים ותמונות של הילד.

בהגיעו לגיל 14, ב-2008, יצרה עמו האם קשר ברשת חברתית ואיתרה אותו. כשנפגשו, קיימו השניים יחסי מין מספר פעמים. אולם לא ברור מהדיווחים בנושא האם הבן ידע שהאישה המבוגרת שפנתה אליו ברשת היא אמו הביולוגית, או שחשב שמדובר בחיזור יוצא דופן.

מיטשל ריביטוור, עורך הדין שייצג אותה במשפט בו היא הואשמה בקיום יחסי מין עם הקטין, אמר "כשהיא ראתה את הילד, משהו הסעיר אותה - אלו לא היו יחסי בן ואמו, אלו היו יחסים של בני זוג".

עורך הדין, ונראה שגם איימי, לא יכולים להסביר איך זה קרה. "איימי לא מצליחה להסביר איך זה קרה, היא לא מצליחה להבין את זה. עכשיו היא תקבל סיוע מקצועי".

מודאגים ממצב הנער

איימי סוורד, תושבת מישיגן, ארה"ב, הואשמה בארבעה סעיפים פליליים. היא הודתה באישומים ובדמעות סיפרה איך קיימה יחסי מין עם הילד. החוקרים סבורים שהאם קיימה יחסי מין עם הילד מספר פעמים - בבתי מלון ובביתה.

התובעת במשפט, ג'סיקה קופר, אמרה כי "זה מקרה מאוד טראגי. אני מודאגת ממצבו של הנער הצעיר הזה ומההשלכות של האירועים האלה על עתידו". המשפטנית הוסיפה, "זו הפעם הראשונה שאני רואה תופעה שכזו - קיום יחסי מין בין אם לבנה. אבל, לצערי, ראיתי מקרים רבים הפוכים, של קיום יחסי מין בין אב לבתו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק