המלכה תומכת בחיזבאללה (צילום: חדשות 2)
מיס מישיגן או מיס חיזבאללה? | צילום: חדשות 2

ביום ראשון הקרוב בשעות הערב תערך תחרות "מיס אמריקה" שתשודר ברשת NBC. כעת טוענת הכתבת והבלוגרית דבי שלוסל כי רימה פקיה, מיס מישיגן שתתמודד על התואר האמריקאי, היא בת למשפחה מוסלמית-שיעית קיצונית התומכת בצורה ישירה בפעילות חיזבאללה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רימא נולדה בעיר שרייפא שבדרום לבנון, שם תקפה ישראל ב-2006 מעוזי חיזבאללה ומצבורי נשק של ארגון הטרור. שלוסל טוענת בבלוג שלה, כי מקורות מודיעיניים אישרו בפניה כי לפחות שלושה מבני משפחתה של רימא ממלאים תפקידי מפתח בכירים בחיזבאללה, ולפחות שמונה מבני משפחתה היו מחבלים שנהרגו במלחמות עם ישראל בעבר.

האם דונלד טראמפ יגיד: "את מפוטרת"?

תחרות "מיס אמריקה" מופקת על ידי חברה בבעלותו של המיליארדר דונלד טראמפ, המפיק גם את תחרות מיס תבל. לפני מספר שנים רצה טראמפ לערוך את התחרות העולמית בדובאי, אך ביטל זאת כיוון שהשלטונות הודיעו כי לא יתנו לנציגה הישראלית להיכנס לתחומי הנסיכות.

שלוסל, הכותבת טורים עבור ה"ניו יורק פוסט" וגם עבור ה"ג'רוזלם פוסט", שלחה שאילתה לחברה המפיקה את התחרות בה ביקשה להסיר את השתתפותה בשל התמיכה בארגון טרור. היא כותבת לקוראיה בציניות: "אל תעצרו את נשימתכם, אני בספק רב אם נשמע משהו מדונלד טראמפ או מחברת ההפקה, סביר להניח שהם לא ישאלו אותה כל שאלה, ובוודאי שלא יגיד לה - 'את מפוטרת'".