עוד מקרה אונס ורצח מטלטל את הודו (צילום: AP)
נשים מוחות על מקרי האונס בהודו. ארכיון | צילום: AP

מקרה נוסף של אונס קבוצתי מזעזע את הודו: צלמת עיתונות בשנות ה-20 לחייה נאנסה על ידי 5 גברים במפעל טקסטיל נטוש במומבאי.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצלמת וחבר שהתלווה אליה, ככל הנראה כתב שעובד איתה, הסתובבו באזור המפעל לקראת ערב על מנת לצלם תמונות במקום. כשהחלו לצלם, פנו אליהם שני גברים ששאלו האם יש להם באמת רשות לצלם. גבר נוסף הצטרף עד מהרה לשיחה שהתפתחה בין הצלמת וחברה לשניים האחרים, שהציעו להם סיוע בצילום.

כעבור זמן קצר הגיעו למקום שני גברים נוספים שכבלו את חברה של הצלמת , הובילו אותה אל תוך המבנה הנטוש - והחלו לאנוס אותה בזה אחר זה. הצעירה נותרה במקום כשהיא חבולה וכואבת ופונתה בסופו של דבר לבית החולים בדרום מומבאי כשמצבה מוגדר יציב.

"המקרה הקשה הזה מזכיר מאוד את מאפייני האונס הקבוצתי שאירע באוטובוס בדצמבר האחרון", סיפר לכלי התקשורת מפקד משטרת מומבאי, שדווקא נחשבת לעיר הבטוחה ביותר לנשים במדינה. האונס האכזרי באוטובוס הוביל אז למחאה כלל עולמית גורפת נגד חוקי האונס בהודו.

"הבאנו 10 אנשים שחשדנו שהיו מעורבים במקרה לחקירה ותשאול בתחנת המשטרה, אבל אף אחד לא נעצר עד כה", הוסיף מפקד המשטרה. בתוך כך, האופוזיציה בהודו הביעה ביקורת חריפה על הממשלה וטענה כי היא אינה עושה די בהגנה על נשים במדינה. ארגוני הנשים הצטרפו לקריאה וזעקו שחייבים לטפל בבעיה החמורה.