ליונל וובסטר. מוות ביזארי במיוחד (צילום: הסאן)
ליונל וובסטר. שילם בקביעות | צילום: הסאן

איש עסקים בריטי נחנק למוות על ידי קולר פלדה עם "קוצים", כשנתלה מגג בצינוק בביתם של זוג פנסיונרים במהלך מפגש מיני של חובבי סאדו-מאזוכיזם.

ליונל וובסטר, בן 61, נמצא כשהוא לובש אוברול בסגנון עצורי גוונטנאמו (מתקן המעצר בו נחקרים עצורי מלחמת עירק), גרביונים, מגפי עור בגובה הירך וכיסוי עיניים. הוא נחנק בשעה שאן ריצ'רדסון, בת 68, השתמשה באביזר מין על גופו.

בני הזוג ריצ'רדסון. שוחררו (צילום: הסאן)
בני הזוג ריצ'רדסון. שוחררו | צילום: הסאן

וובסטר שילם בקביעות לריצ'רדסון ולבעלה קולין, בן 75, 150 ליש"ט בעבור מפגשי סאדו-מאזו במוסך שלהם, אותו הסבו ל"צינוק עינויים". לדבריהם, וובסטר ביקש שיענו אותו כאילו היה אסיר צבאי.

לאחר שצבתות ושרשראות הוצמדו לפטמותיו ולאיבר המין שלו, ריצ'רדסון שמה שרשרת על הקולר שלו וקשרה אותה לקורה בתקרה. בשימוע שנערך לה אמרה: "הוא מעולם לא לבש את הקולר. שמתי עליו אזיקים והצמדתי אותם למסגרת. התחלנו ואז הוא עשה קול מוזר. שאלתי אותו אם הוא רוצה להמשיך והוא אמר שכן. ואז הראש שלו נטה קדימה פתאום".

כשהבחינה ריצ'רדסון שמשהו אינו כשורה, היא לחצה על כפתור חירום שהותקן במקום, למקרה שמשחקי המין ישתבשו, ובעלה נכנס לחדר. הם ניסו להרים את וובסטר, אב לשניים, אך הוא היה כבד מדי. הם לא יכלו לשחרר את הקולר מפני שהוא נעל אותו - והחביא את המפתח.

קעקוע של מספר אסיר על הבטן

אוברול כתום בסגנון "גוונטנאמו" (צילום: הסאן)
אוברול כתום בסגנון "גוונטנאמו" | צילום: הסאן

הזוג, נשואים זה 49 שנים, התקשרו למשטרה. השוטרים איתרו במקום חבלים, שוטים, אביזרי מין, תחתוני עור וספרי קשירות. על בטנו של וובסטר התגלה קעקוע של מספר אסיר.

וובסטר, תכשיטן מכובד, וגם יושב ראש בליגת כדורגל מקומית, החל לבקר באופן סודי אצל הריצ'רדסונים בבית הפרברים השקט שלהם לאחר שראה מודעה בנושא במגזין סאדו-מאזו.

ביום בו מת אמר לאשתו ג'קי, בת 46, שהוא הולך לפגוש בעל מקצוע. ריצ'רדסון אמרה שלכל הפנטזיות של וובסטר היה היבט צבאי. "זה היה סיוט. לעולם לא חשבתי שמשהו כזה יכול לקרות", סיפרה.

בני הזוג נעצרו בתחילה, אך התובעים הודו כי לא בוצע פשע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהעולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק