אישה ברזילאית מעוררת סערה, אפילו בברזיל המתירנית: רבקה ברנרדו העלתה ליו-טיוב סרטון ובו היא מציעה את בתוליה לכל המרבה במחיר. לא מדובר במקרה הראשון, גם לא השני - אלא בתחילתה של תופעה ברחבי המדינה הדרום אמריקנית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"שמי רבקה, אני כאן כדי למכור את הבתולין שלי", היא אומרת בסרטון שפורסם לאחרונה במבט נבוך ובלבוש שנועד למשוך את הקונים הפוטנציאלים. בריאיון לתקשורת הברזילאית היא מסבירה כי החליטה לפעול לאחר יום הולדת ה-18. "אין לי ברירה, זה מעשה שנובע מייאוש", הסבירה את מניעיה.

רבקה, כמו רבות במדינה הענייה, מיואשת מכך שהיא נאלצת לטפל לבדה באמה המרותקת למיטתה אחרי שלקתה בשבץ. אביה מת כשהייתה תינוקת ואחותה הלכה לעולמה בשנה האחרונה.

הצעירה כבר חולמת על חיי הזוהר שלאחר המכירה

תופעה בברזיל: מוכרות את גופן ברשת (צילום: sunday mirror)
תופעה בברזיל: מוכרות את גופן ברשת | צילום: sunday mirror

אך המצב הכלכלי והבריאותי הוא לא הסיבה היחידה למעשה הנואש. רבקה, כמו כל ברזיל, רואה מדי יום עדכונים על מצבה ההולך ומשתפר של קטרינה מיליוריני, צעירה מקומית שמכרה את בתוליה ברשת והפכה לדוגמנית מצליחה שגרפה לאחרונה חוזה שמן במיוחד.

"מגיע הזמן שבו את מוכרחה לקבל החלטות קשות כדי להשיג את מה שאת רוצה, אני חייבת להיות חזקה", היא מסבירה וחושפת כי הספיקה לקבל שלוש הצעות כשהגבוהה מביניהן נאמדת בכ-35,000 דולרים.

אך ייתכן כי מניעיה של רבקה אחרים לגמרי. לאחרונה הציעה רשת טלוויזיה מקומית לממן את הטיפול באמה החולה ואפילו את לימודיה. הצעירה, שכנראה כבר חולמת על החיים בעיר הגדולה ועל ההכנסות, דחתה את ההצעה וממתינה למכירה המיוחלת.