זו הייתה ההופעה הראשונה של וויטני יוסטון באוסטרליה אחרי עשרים שנה, אבל אם תשאלו את תושבי בריסביין, הם היו מעדיפים להמשיך ולחכות. הזמרת בעלת קול הפעמונים נשמעה יותר כמו מכונת כביסה מקולקלת - והקהל הצביע ברגליים ועזב את ההופעה באמצע.

"היא לא הייתה אמורה להופיע", אמר אחד המעריצים שהגיעו להופעה. "אני מתנצלת, נאלצנו לצאת מוקדם. זה היה איום ונורא", טענה מעריצה אחרת שיצאה מאוכזבת מהמופע. במקום לשמוע את יוסטון מפיקה צלילים גבוהים מגופה החטוב ומרגשת עם קולה, קיבלו הצופים את מה שהוגדר על ידי אחד מהם כ"ההופעה הכי גרועה שראיתי בחיים", ואילו חברו הוסיף: "ללא ספק, זה לא היה שווה 165 דולר ".

יוסטון, כבר בת 46, החליטה בשנה שעברה לחזור ולהופיע. המבקרים, לעומת זאת, טוענים שהיא כבר לא מגיעה לאותה האיכות ולאותם הצלילים הגבוהים שאפיינו אותה בתחילת הדרך. יוסטון איחרה מאוד לעלות לבמה ועשתה הפסקות ארוכות מאוד בין שיר לשיר.

"אם זה מה שיש לה לתת", אמר אחד ממבקרי המוזיקה באוסטרליה, "אז כנראה לא נשאר לה יותר מידי". מעריצה ממורמרת אחרת גילתה כנות יוצאת דופן כלפי מי שהייתה, עד לא מזמן, לאלילה שלה. "היא הייתה מעניינת כמו חולדה מתה", אמרה באכזבה.