אין תמונה
כרזת הסרט "לעיניך בלבד"

בתחילת אוקטובר יציינו השחקנים שון קונרי, רוג'ר מור, פירס ברוסנן, טיימוטי דלטון, דניאל קרייג והעולם כולו - יבול לסרטי ג'ימס בונד. מזה 50 שנה נלחם 007 נלחם ב"רעים" של העולם.

אין תמונה
כרזת "ד"ר נו"

ב-5 באוקטובר יתקיימו הקרנות מיוחדות של סרטי ג'ימס בונד בלוס אנג'לס, מלווים בקטעים מוזיקלים - כמובן השירים של כל אחד מהסרטים. במוזיאון לאומנות מודרנית בניו יורק יקירנו ברצף את כל הסרטים, גם ב"טיים סקוור" בין כתלי המוזיאון יציגו תערוכה מיוחדת לכבוד הסדרה המצליחה.

אין תמונה
שון קונרי ב"כדורי הרעם"

אירועים דומים יערכו בטורנטו, לונדון, פריז ובתי קולנוע ומוזיאונים נוספים סביב העולם שמלווה את עלילותיו של המרגל הבריטי. הסרט הראשון בסדרה הוא "ד"ר נו" שיצא ב-1962. איש לא חשב אז שהדמות תקבל יום בינלאומי שיהיה "חוויה לכל אוהדיו של בונד", אבל זה בדיוק מה שנכתב באתר המעריצים של חובב המרטיני.

אין תמונה
ג'ורג' לזנבי בשירות הוד מלכותה

לכבוד יום השנה יצא לאקרנים סרט דוקומנטרי שיכלול קטעים שמעולם לא ראינו, שלא נכנסו לסרט מהפקת ד"ר נו וסרטים נוספים: הכל או לא כלום, 007 והסיפור שלא סופר. המעריצים יוכלו לרכוש מארז דיסקים חגיגי של כל הסרטים.

אין תמונה
דניאל קרייג ב"פאנטום של נחמה"

את הדמות המבטיחה יצר הסופר, איש המודיעין הבריטי לשעבר - איאן פלמינג. זה התחיל בסיפורים קצרים, קומיקס וחוברות מאוירות. היו גם 23 סרטים, והוקם  אתר אינטרנט מיוחד למרגל שאהבנו.