מצוד בוסטון (צילום: רויטרס)
צילום: רויטרס

במשך שש שנים שולמו כל חשבונותיה של תושבת מישיגן, ארה"ב, הדשא שלה נגזם באופן קבוע ואף אחד מהשכנים לא הבחין בגופתה, שנמצאה במושב האחורי של מכונית שחנתה בחניון הפרטי של ביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רק לאחר שש שנים התגלתה הגופה, לאחר שהכסף בחשבון הבנק שלה אזל ותשלומי המשכנתא נפסקו. עובד שנשלח על ידי הבנק בעקבות בקשה לעיקול הבית הוא שמצא לבסוף את גופת האישה - כך מסרה המשטרה המקומית.

"מדובר בשורה של נסיבות מסתוריות ומאתגרות למדי, בין היתר בגלל המצב הקשה שבו מצויה הגופה", מסר השריף המקומי. עד כה טרם זוהתה הגופה באופן רשמי, אך ככל הנראה מדובר בעובדת קבלן במחלקה הכלכלית של חברת רכב גדולה. מכיוון שדאגה לכך שחשבונותיה ישולמו אוטומטית, אף אחד לא הבחין בהיעדרה עד שנגמר הכסף.

שכניה של האישה סיפרו כי היו לה קרובי משפחה בגרמניה וכי לעיתים קרובות נהגה לנסוע לימים או לשבועות שלמים. גם כששבה, כך סיפרו, נטתה להתבודד ולא הרבתה ביציאה מהבית. "אף אחד לא הגיע כדי לבדוק אותה", סיפר אחד משכניה. "זה מוזר מאוד ואפילו מפחיד".

בשלב זה עדיין לא ברור כיצד מתה האישה וסיבת המוות נחקרת. "אחד השכנים נהג לגזום עבורה את הדשא, הדואר שלה נשלח לסניף המקומי והמשיכה האחרונה מחשבון הבנק שלה התבצעה לפני שנה", אמר השריף.