בעולם הנדל"ן גם כוכבי הוליווד מגלים שהחוקים מעט שונים מאלו שהם מכירים על המסך. בשנים האחרונות, בעקבות המשבר שהפיל את מחירי הנדל"ן בארה"ב, שחקנים בולטים מפסידים מיליוני דולרים על עסקאות מקרקעין כושלות. השיאן: ניקולאס קייג', שהפסיד יותר מ-15 מיליון דולר על בית בשכונת בל אייר בלוס אנג'לס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רק השבוע הפסיד בן סטילר ממכירת הפנטהאוז שלו בניו יורק לא פחות ממיליון דולר. סטילר קיווה להחזיר לפחות את ההשקעה בדירה המפוארת שצופה לנהר ההדסון בניו יורק - אך הוא התבדה, כשמשבר הנדל"ן האמריקני הגיע אפילו למנהטן, אחד המקומות היקרים בעולם.

הייתם קונים? בית בבוורלי הילס (צילום: חדשות 2)
הייתם קונים? בית בבוורלי הילס | צילום: חדשות 2

גם סקרלט ג'והנסון הפסידה לא מעט בתחום: בית בגבעות הוליווד שהיא קנתה ב-2007 בשבעה מיליון דולרים והשקיעה בו רבות בשיפוץ נמכר כעת בפחות מחצי הסכום - קצת יותר משלושה מיליון דולר. גם גיטריסט גאנס אנד רוזס סלאש הפסיד חצי מיליון דולר במכירת נכס באותה שכונה, ותבע את סוכן הנדל"ן שלו.

הזמרת אבריל לאבין הפסידה 1.1 מיליון דולר בבית שקנתה בבוורלי הילס, ריאן פיליפה מצידו - הפסיד 1.5 מיליון דולר על הבית בלוס אנג'לס. בראש הרשימה הלא מחמיאה עומד ניקולאס קייג' שהעמיד למכירה את האחוזה המפוארת שלו בבל אייר ב-30 מיליון דולר אך נאלץ למכור אותה בפחות מחצי המחיר, והפסיד יותר מ-15 מיליון דולר.