צעירה תאילנדית בת 31 נעצרה השבוע בשדה התעופה בבנגקוק לאחר שעל פי החשד ניסתה להבריח למטוס גור של טיגריס בתוך מזוודה. הגור בן השלושה חודשים התגלה במהלך בדיקת הרנטגן למזוודה. על פי החשד, סיממה הצעירה את הגור בסמי הרדמה, והכניסה אותו בין הבגדים במזוודה, וזאת מתוך כוונה להבריחו לאירן.

כוחות הביטחון של שדה התעופה הבחינו בגור לאחר שמכונת הרנטגן צפצפה, דבר שחייב אותם לפתוח את המזוודה ולערוך בה חיפוש. מיד לאחר הגילוי הם מיהרו לעצור את הצעירה, פייוואן פלסארן, שאמרה שאין לה מושג כיצד הגיע הגור לתוך המזוודה וטענה כי היא בסך הכל מבצעת שליחות עבור חברה שביקשה ממנה טובה.

המחיר: עד 3,000 דולר

"הגור נראה מאוד תשוש, מיובש ובקושי יכול היה ללכת", אמר דובר מטעם רשות שמורות הפרא והגנים בתאילנד. "היינו צריכים לתת לו חמצן, מזון ומים ולעקוב אחריו במשך כל היום כדי לוודא שהוא חוזר לאיתנו", הוסיף הדובר.

גורי טגריס באירן מניבים רווחים גדולים מאוד בשוק השחור, ויכולים להגיע עד ל-3,000 דולר. כעת, צפויה פלסארן לעונש מאסר שיכול להגיע עד לארבע שנים בכלא. במקביל, בודקים כוחות המשטרה מהיכן נלקח הגור, וזאת על מנת שיוכלו להשיב אותו לסביבתו הטבעית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק