שעתם הגדולה של מיליוני המעריצים של להקת הביטלס האגדית ברחבי העולם: חיפושיות הקצב פול מקרתני ורינגו סטאר מתאחדים למען ילדים ויוצאים בהופעה מיוחדת.

לא, הם לא עושים את זה בשביל הכסף. הביטלס מתאחדים במסגרת פרויקט מיוחד שיעניק לילדים סביב העולם גישה למדיטציה טראנסטדנטלית. או בלשונם - " לספק לילדים קצת שקט בעולם ללא שלווה".

פול מקרתני, שהופיע לא מזמן כאן בארץ הקודש, הזמין גם מוזיקאים נוספים להופיע עמו ועם רינגו בהופעת האיחוד. מדובר במוזיקאים שבילו עם הרביעייה מליברפול במסע הרוחני שעשו ב-1968 למרגלות הרי ההימליה. ההופעה תיערך ב-4 באפריל ב"רדיו סיטי הול" במנהטן, תחת השם "השינוי מתחיל מפנים".

תמונות נדירות של הביטלס ושל הסטונס

מי שלא מסתפק בשתי חיפושיות על הבמה, יכול לקבל את כל הרביעייה בתערוכה חדשה שנפתחת השבוע בניו יורק - בה מוצגות תמונות נדירות של הרביעייה אי שם בשנות ה-60. בתמונות שמוצגות  לראשונה אי פעם חברי הרביעייה משתעשעים מול המצלמה של בוב בוניס הצלם, שהיה בן בית בקרב כוכבי הלהקות הבריטיות שהסעירו אז את העולם.

הצלם תפס גם כמה רגעים טובים של כוכבי ה"רולינג סטונס" - שלא יעשו איחוד מיוחד, מהסיבה הפשוטה שהם מעולם לא התפרקו. האוסף יוצא הדופן של בוניס כולל 3,500 תמונות, בינתיים הוא מציג רק 48 מהן בתערוכה המדוברת.