ילד שהותקף על ידי כלב באנגליה (צילום: The Sun)
בן ה-4 שנהרג. אבל בבריטניה | צילום: The Sun

טרגדיה קשה הבוקר בעיר ליברפול באנגליה, לאחר שכלב - ככל הנראה מסוג "פיטבול" - תקף ילד בן 4 ונשך אותו עד שמת.

הכלב התוקף נמצא על ידי השוטרים שמיהרו למקום, והורדם מכיוון שהוא מסוכן לציבור. "לא נותרה לנו ברירה", אמר אחד השוטרים, "נאלצנו להמית את הכלב בצורה המהירה והאנושית ביותר".

קצין המשטרה המקומי שמנהל את החקירה מסר כי מדובר בתאונה טרגית במיוחד, וחוקרי המשטרה ימשיכו בחקירה מאומצת כדי לברר באופן סופי את הנסיבות שהביאו למותו של הילד, ג'ון פול מאסי שמו, ולהבין מי האיש הרשום כבעלי הכלב. הקצין הוסיף: "הדבר הכי חשוב כרגע הוא לוודא שמקרים כאלה לא יישנו בעתיד, ונוכל לשמור על שלום הציבור".

פעוט נהרג בתקיפת כלב (צילום: The Sun)
חוקרי המשטרה בזירת התקיפה | צילום: The Sun

לאחר היוודע דבר האסון, בחרו בני המשפחה להסתגר בביתם ולא דיברו עם אמצעי התקשורת הרבים שנהרו למקום. רק הכומר בכנסיה בה מתפללים בני המשפחה מסר לתקשורת לאחר ביקורו בבית כי "הם פשוט שבורים, יש בפנים מחזות קורעי לב, זו פשוט טרגדיה".

השכנים של משפחת הילד שנהרג אומרים כי מדובר במשפחה מאוד נחמדה ולבבית, בני המשפחה היו מאוד קרובים האחד לשני והילד היה פשוט מקסים וחייכן. בנוסף סיפרו השכנים כי האזור רווי בכלבים תוקפניים. "תמיד אפשר לראות צעירים עם כלבי פיטבול מסתובבים כאן. זה ממש מפחיד לצאת לטיול עם הכלב, הכלבים האלה מאוד תוקפניים ומסוכנים", סיכמו השכנים.