חזיות לנשנוש? (צילום: THE SUN)
החזיות בבטנה של מולי | צילום: THE SUN

בריטניה: גורת רוטוויילר ניצלה לאחר שהווטרינרים הוציאו מבטנה לא פחות מ-12 חזיות ופרטי הלבשה תחתונה נוספים. על הבעלים, שהודו באכזריות כלפי בעל חיים בבית המשפט, נאסר להחזיק חיית מחמד למשך חמש שנים ומולי הגורה נמסרה לבעלים חדשים.

מולי, גורת הרוטוויילר, נלקחה מבעליה בבריטניה כשהיא שוקלת פחות ממחצית המשקל הנורמלי של כלב מסוגה וכשהיא סובלת מבטן נפוחה.

הווטרינרים שטיפלו בה נדהמו לגלות בצילום הרנטגן שלה כ-12 חזיות וחישוקי המתכת שלהן מונחים בקיבתה. על פי ההערכות, החזיות, שהיו שייכות לאישה בעלת גזרה גדולה במיוחד, היו בבטנה של מולי עד שלושה חודשים ומנעו ממנה לאכול.

"לדעתי הבעלים של הכלבה הזניחו אותה וגרמו לה לסבל מיותר זמן רב מדי, כשלא לקחו אותה לטיפול לאור הרזון הברור וההקאות", סיפר אחד הוטרינרים, "היא נראתה ממש כמו שלד, מעולם לא ראיתי משהו כזה, אך כעת אחרי שטיפלנו בה היא כמו כלבה חדשה".

"לא היה לנו כסף לטיפול אצל הווטרינר"

מולי אחרי שהתאוששה מהניתוח (צילום: THE SUN)
מולי אחרי שהתאוששה מהניתוח | צילום: THE SUN

הבעלים הקודמים של מולי, רבקה דנביל בת ה-26 ובן זוגה סטוארט ליין בן ה-28 הודו בהתאכזרות לבעל חיים בבית המשפט בבריטניה. השניים טענו פשוט לא היה להם כסף ללכת לווטרינר ולכן לא טיפלו בגורה שלהם. בית המשפט אסר עליהם להחזיק חיית מחמד במשך 5 שנים וקנס אותם ב-200 פאונד.

מולי שהתאוששה לחלוטין מהניתוח, נמסרה לבעלים חדשים ואוהבים ועל פי הדיווחים האחרונים היא סוף סוף מאושרת ובריאה.

רוצים לקבל עוד עדכונים מרחבי העולם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק