כותרת הדיילי רוזוול רקורד (צילום: הופינגטונפוסט)
כותרת הדיילי רוזוול רקורד | צילום: הופינגטונפוסט

היום לפני 65 שנים, דיווח העיתון "Roswell daily record" כי בכירים בצבא ארצות הברית לכדו גוף מעופף בחווה באזור העיירה רוזוול. מאז, עוסקת אמריקה בהכחשות וחקירות. אך היום חושף סוכן CIA לשעבר כי למרות שנים של הכחשות נמרצות, משהו לא מהכוכב הזה באמת הגיע לרוזוול באותו היום לכדור הארץ.

"זה לא היה בלון מזג אוויר, זה היה מה שאנשים האמינו שזה היה כשאנשים ראו אותו לראשונה", אומר מי שהיה סוכן ביון אמריקני במשך 35 שנים, צ'ייס ברנדון לעיתון "האפינגטון פוסט". "זה היה כלי טייס שלא בא מהכוכב שלנו. הוא התרסק, ואין לי שום ספק שהשימוש במילה 'שאריות' היו למעשה בדיוק השאריות שעליהן דיברו כל אותם אנשים".

ברנדון שירת כסוכן סמוי שלחם במשך שנים בארגוני טרור. הוא עסק בריגול, נלחם בסחר בסמים וסחר בינלאומי בנשק. בסוף תקופת כהונתו הוא הגיע למחלקה מיוחדת של ארגון הביון האמריקני בלנגלי, וירג'יניה, שנקראה "יחידת האיסוף של ממצאים היסטורים". "זה היה אזור ממודר ולא כולם הורשו להיכנס לשם", מספר ברנדון. "יום אחד הסתכלתי סביבי וקראתי חלק מהמכתבים. רובם היו סיכומים בכתב יד, שתיארו מה יש בכל אחת מהקופסאות. הייתה שם קופסא אחת שמשכה את תשומת ליבי, והופיעה עליה מילה אחת בלבד - רוזוול".

"אלוהים - זה באמת קרה"

ברנדון ממשיך: "לקחתי את הקופסא, הרמתי את המכסה, ראיתי מה יש בתוכה ואז אמרתי בקול רם - אלוהים אדירים, זה באמת קרה". עם זאת, הוא סירב להרחיב בנוגע לתכולת הקופסא ותוכן הכתבים בה. הוא הסתפק באומרו: "כאשר הבטתי בתוכן הקופסא, ידעתי את מה שרבים רק חושדים או מאמינים בו".

"לא מהכוכב שלנו" (צילום: אתר טק הרלד)
"לא מהכוכב שלנו" | צילום: אתר טק הרלד

כתב ה"האפינגטון" שוחח גם עם פיזיקאי גרעיני, שטען כבר לפני 40 שנה שמשהו מוזר קרא ברוזוול. הוא טוען שעדים רבים סיפרו לו על צלחת מעופפת או כלי טייס נוצץ אחרי שהתרסק לקרקע ויממה אחר כך, אחרי פינוי זריז של השאריות, לפי פרידמן, הצבא הודיע שמדובר בבלון מזג אוויר. כעת הוא מבקש לדעת את האמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק