חוזר לעניינים: טייגר וודס, שחקן הגולף שפרש ממשחק פעיל לאחר שנחשף כי בגד באשתו מספר פעמים, הודיע על חזרתו למדשאות הירוקים. וודס יערוך את משחק הבכורה שלו במסגרת טורניר ה"מסטרס" הקרוב שייערך בארה"ב בחודש הבא.

"בטורניר ה'מסטרס' זכיתי בתואר המשמעותי הראשון שלי וזו תחרות שאני מתייחס אליה בכבוד רב", מסר וודס בהודעה לתקשורת. "אחרי זמן רב והכרחי מחוץ למשחק, הרגשתי שאני מוכן להתחיל את העונה שלי", הוסיף.

שחקן הגולף האמריקני הדגיש כי במהלך החודשיים האחרונים הוא עבר טיפול אינטנסיבי בנושא ההתמכרות שלו למין והחזרה למגרשים, לדבריו, היא חלק מהליך ההחלמה. "יש לי עוד הרבה לעבוד עליו בנוגע לחיי האישיים", התוודה וודס.

טייגר ו-14 הנשים

טייגר וודס נכנס לאחרונה למכון גמילה ממין כדי לנסות להציל את נישואיו לאחר שלא פחות מ-14 נשים טענו כי ניהלו רומן עם כוכב הגולף המיליארדר. כשאשתו גילתה את דבר הבגידה בסוף חודש נובמבר האחרון, היא תקפה אותו באמצעות מחבט גולף. כתוצאה מהתקיפה ברח מהבית עם רכבו, פגע בעץ ואושפז לזמן קצר, לא לפני שסיפק לאמריקנים שערוריית מין עסיסית.

מקורות המקורבים לכל הפרשה דיווחו לזמן האחרון כי שחקן הגולף לא לקח ממש ברצינות את הגמילה מסקס ומתייחס לזה כאל בדיחה.

לדברי אחד המקורות, וודס בן ה-34, אב לשני ילדים, בילה שישה שבועות במכון הגמילה, שם היה במצב רוח תוקפני במהלך כל זמן השהות. לפי פרסום ב"סאן" הלונדוני, התפוצץ וודס מכעס על אחת המטופלות במרכז וגרם לה לעזוב בכעס את אחד המפגשים.

כוכבת הפורנו חשפה פרטים עסיסיים על הקשר

בחודש שעבר חשפה אחת המאהבות של וודס, ג'וסלין ג'יימס, כי נכנסה פעמיים להיריון מכוכב הגולף. ג'יימס, כוכבת הפורנו, הוסיפה בנוסף פרטים חדשים ועסיסיים על פרשיות האהבים בין השניים.

לטענת ג'יימס, לא דאגו השניים להשתמש באמצעי מניעה ולכן נכנסה להיריון. הניו יורק דיילי דיווח כי את ההריון הראשון הפילה ג'יימס באופן טבעי ואת ההריון השני עצרה בעצמה על-ידי הפלה מלאכותית.

ג'יימס הופיעה בכותרות לאחרונה לאחר שהביעה התנגדות גדולה ליצירת כדורי גולף סביב הפרשה של וודס. לדבריה, הכדורים מעודדים אלימות כלפי נשים. היא גם מבוקשת במדינת וושינגטון בגין אי תשלום מזונות.

מתברר כי ג'יימס היא לא היחידה שניסתה להביא לוודס ילד. לאחרונה נפוצו שמועות כי גם אישה אחרת מבין נשותיו של שחקן הגולף ניסתה להיכנס להריון מוודס, מבלי שהוא ידע על כך, אך לא לא הצליחה.

שערוריות המין של טייגר וודס - הסיקור המלא:

המאהבת של טייגר וודס - נכנסתי ממנו להריון

טייגר וודס זלזל בגמילה מסקס

כך חשפה אשתו של טייגר וודס את הבגידה

טייגר וודס לוקח הפסקה מהגולף

מה קורה לטייגר וודס?

מי הבלונדינית שפונתה מביתו של טייגר וודס?