חבר בית הנבחרים האמריקני אנתוני ווינר הודה היום במסיבת עיתונאים מיוחדת כי ניהל רומן וירטואלי עם שש נשים לפני ובמהלך נישואיו. ווינר נאלץ להודות בפרטים עקב שערורייה שהתפתחה סביב חשבון הטוויטר שלו, ממנו שלח לצעירה בת 21 תמונה שלו בתחתונים.

 צפו במסיבת העיתונאים של חבר הקונגרס ווינר:

 

 

 אתר אינטרנט שמרני בארה"ב חשף את הפרשה בשבוע שעבר. חבר בית הנבחרים הגיב לדיווח בטענה כי חשבון הטוויטר שלו נפרץ וכי שכר עורך דין וחוקר פרטי על מנת לרדת לשורש העניין. היום פרסם אתר האינטרנט תמונות נוספות של חבר הקונגרס שהצטלם ללא חולצה ושלח את התמונות לאישה נוספת. התמונות החדשות לא הותירו לווינר ברירה והוא נאלץ להתוודות.

חבר הקונגרס כינס מסיבת עיתונאים ובקול חנוק הודה בהעברת מסרים "לא הולמים" לשש נשים. ווינר הדגיש במסיבת העיתונאים כי מעולם לא פגש אף אחת מהנשים איתן קיים רומן וירטואלי. עוד הוסיף כי מעולם לא קיים יחסי מין מחוץ לנישואים.

"עשיתי מעשה טיפשי, חזרתי עליו שוב ושוב ושיקרתי", אמר ווינר במסיבת העיתונאים. "לא אמרתי את האמת ועשיתי דברים שאני מתחרט עליהם. גרמתי כאב לאנשים שאני אוהב", הוסיף. על אף הווידוי הפומבי וההתנצלות הדגיש ווינר כי השערורייה לא פגעה בתפקודו כמחוקק וכי לא יתפטר מתפקידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק