ג'ון קהאן ואשתו סטלה מנהלים חנות סופגניות בקליפורניה כבר כמעט 30 שנה ומשרתים עשרות לקוחות נאמנים. עכשיו, לאחר שסטלה לקתה באירוע מוחי, הלקוחות מחזירים לזוג על כל השנים ודואגים לקנות מוקדם בבוקר את כל הסחורה כדי שג'ון יוכל להיות במהלך היום לצד אשתו החולה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

קאהן לא יכול לסגור את החנות שמהווה מקור הפרנסה היחידי שלו. הוא חשב שאת מרבית היום הוא יאלץ לבלות בבית כדי לשלם על הטיפולים, אבל מאז שלקוחותיו שמעו על המצב הם קונים בכל בוקר את כל הסופגניות, הקפה ואפילו את הציפויים, כך שב-7:30 בבוקר כבר אין לו מה למכור והוא יכול לבלות עם אשתו.

"המקרה הזה שובר את הלב", מספר סטיבן אופלון, לקוח קבוע בחנות של קהאן. "היא תמיד הייתה מכינה סופגניות מאחור. הייתי הולך לשם עם אמא ואבא שלי בדרך לבית הספר. ג'ון תמיד זרק כמה סופגניות אקסטרה. תמיד היה לו חיוך על הפנים".

אופלון ולקוחות אחרים מספרים שהם פשוט מחזירים על כל הטוב שקיבלו מהזוג לאורך השנים. "בכל יום ראשון במשך 20 שנה אנחנו קונים שם סופגניות", מספרת ג'ני רוג'רס, עוד לקוחה קבועה. "זה אחד מהדברים המועטים שעדיין נשאר כאן. הוא מביא את הסופגניות טריות בכל בוקר".

הזוג עבד קשה להגשמת החלום שלו, והם ביקשו באופן מפורש שלא להתחיל במימון המונים באתרים שונים. לכן, הלקוחות החליטו לעשות מה שהם תמיד עושים, רק מוקדם יותר בבוקר. "אני אסיר תודה", אומר קהאן בתגובה.