משטרת אלבמה מחפשת אחר גבר ללא מכנסיים שנפל דרך תקרת מסעדת וואפל'ס במהלך ניסיון שוד כושל מוקדם יותר השבוע. בהמשך החשוד נאבק עם הסועדים עד שהצליח לברוח מהמסעדה. יחד עמו נמלט מהמקום חשוד נוסף והמשטרה פתחה במצוד לאיתור השניים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

במשטרת מחוז טוסקומביה מסרו כי אחד החשודים, גלן בוסט בן 27 תושב העיר בירמינגהאם, ניסה לפרוץ למשרד הנהלת המסעדה דרך התקרה. לדברי המשטרה, בוסט נכנס לשירותים, קשר את ידית הדלת בעזרת מכנסיו וטיפס דרך תא השירותים לתקרת המבנה, לא לפני שגרם נזק לכיור ולאסלה.

אחת העובדות במסעדה הצליחה לתעד את התקרית החריגה בסמארטפון שלה. בסרטון נראה בוסט נופל דרך התקרה ומייצב את עצמו מעל שולחן שבמזל היה ריק מיושבים. כעבור כמה שניות בוסט מתאושש ומנסה לברוח מהמסעדה בזמן שחלק מבאי המסעדה מנסים למנוע את מנוסתו.

"פרוץ התחתונים", גלן בוסט | צילום: חדשות

"אל תלך לשום מקום, תנעלו את הדלת", צעקה אחת הסועדות. בשלב זה ניתן לשמוע את בוסט אומר "עזבו אותי", כשברקע צעקות הבהלה ממלאות את המסעדה. אחרי עימות קצר עם אחת הסועדות, בוסט הצליח להימלט ברכב שבו המתין החשוד השני כשהוא מותיר מאחור את מכנסיו, שבו היה רישיון הנהיגה שלו. החשוד השני טרם זוהה. לדברי המשטרה, בוסט ככל הנראה היה תחת השפעת סמים.

"אלוהים אדירים, אתם צוחקים עליי?", ניתן לשמוע את הצלמת אומרת. "הבחור הזה התגורר בתקרה המז****ת שלנו? אלוהים אדירים! איך הוא בכלל הגיע לשם? איך הוא נכנס לשם? כמה זמן הוא נמצא שם בכלל? זה מה שאני רוצה לדעת. זה הדבר הכי אקראי שראיתי בחיי".