נאמנות ללא גבולות: שרפות הענק בקליפורניה זרעו הרס רב בעיירות שונות, אולם בתוך הגיהנום הלוהט הזה, שגבה חיי אנשים והרס בתים, נמצאה קרן אור אחת - הכלב הנאמן מדיסון, שהמתין לבעליו מחוץ לביתו השרוף בעיירה פרדייס במשך כחודש.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אנדראה גיילורד נאלצה לנטוש את ביתה בעיירה כאשר השרפות הגיעו לאזור, וכלבה האהוב מדיסון נשאר מאחור. לאורך כל הזמן שחלף התפללו הזוג גיילורד שמדיסון ישרוד, ואכן, כאשר שבו לביתם כעבור כמה שבועות הוא המתין בסמוך למה שפעם היה ביתם, כמו מגן עליו עד שישובו.

שיילה סאליבן, שהתנדבה באזורי השרפה, הסבירה בפוסט בפייסבוק כיצד היתה אחראית לאיחוד המרגש בין החיה הנאמנה לבעלים הדואגים. היא תיארה כיצד מצאה בתחילה את מיגל, כלבם הנוסף של הזוג גיילורד, אך מדיסון נשאר מאחור - ללא הצלחה לאתר אותו.

צפו: מדיסון מחכה ליד הבית השרוף
"נאמנות ללא גבולות", מדיסון | צילום: ABC10‏‎, חדשות


בינתיים, סאליבן השאירה מחוץ לבית הגיילורדים מים ואוכל, בתקווה שמדיסון ימצא ויעשה את דרכו בחזרה לביתו האהוב. היא הציעה לאנדראה להשאיר בגד עם הריח שלה מחוץ לבית, כדי לעזור למדיסון לזהות את דרכו בחזרה - תכנית שבדיעבד הוכיחה את עצמה.

"אני כל כך שמחה לדווח שאנדראה הורשתה לשוב לביתה, ומדיסון המתין לה שם", כתבה סאליבן בדף הפייסבוק של העמותה שבה היא מתנדבת. "הוא נשאר להגן על שרידי הבית, ולא ויתר על השאיפה לשוב ולהתאחד עם בעליו למרות השרפות והסופות".