התמונה שחשפה את הבגידה (צילום: google maps, חדשות)
התמונה שחשפה את הבגידה | צילום: google maps, חדשות

התמונות ב"סטריט וויו" חשפו את האמת המרה: גבר מפרו שבדק לגבי חופשה בלימה - הבירה, מצא תמונות ב"גוגל סטריט וויו" של מישהי שנראתה לו מוכרת. להפתעתו הגמורה, למרות שהתמונות היו מטושטשות בחלקן, הוא הצליח לזהות את האישה שבתמונות כלא אחרת מאשתו - בחברת גבר אחר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בתמונות נראית האישה כשראשו של הגבר הזר מונח על רגליה, שניהם נראים נינוחים ובמהלך רגע רומנטי. הגבר הזר שבתמונות התברר כמאהב של האישה עמו ניהלה רומן. על פי דיווחים בעיתונים מקומיים, המקרה אירע כבר בשנת 2013 - ומאז השניים כבר הספיקו להתגרש.

"גוגל סטריט וויו" הוא מנוע חיפוש המאפשר לאנשים למצוא ולראות מקומות ברחבי העולם. המקרה של הגבר הפרואני אינו המקרה הראשון שהוביל לפרידות כואבות בעקבות תמונות מביכות, ומקרים דומים נוספים נחשפו בעבר ברחבי העולם.

כך לדוגמא, גבר צעיר מרומניה שחיפש את בית חברתו במנוע החיפוש, גילה כי לפני שהחלה בקשר איתו, היה לה רומן עם אישה אחרת - דבר שלא ידע לפני כן. במקרה אחר שפורסם באוגוסט האחרון במקסיקו, אישה שהייתה עם בן זוגה כבר 5 שנים מצאה בגוגל תמונות שלו עם אישה אחרת בפארק, וכך גילתה על הבגידה. לאחר שהתעמתה איתו הודה כי המקרה קרה לפני כשנתיים.