הילרי סוחרת בקטינים: פייק ניוז (צילום: רויטרס, חדשות)
"לא תמיד קל", קלינטון | צילום: רויטרס, חדשות

אין חכם כבעל ניסיון: המועמדת לשעבר לנשיאות ארצות הברית - הילרי קלינטון, שלחה מכתב מפתיע לילדה בת 8 שניסתה להתמודד לנשיאות הכיתה שלה והפסידה. "אני יודעת טוב מאוד שזה לא קל לרוץ לתפקיד שבעבר אויש רק על ידי גברים", כתבה קלינטון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מרתה מוראלס בת ה-8 ממרילנד התמודדה על התפקיד והפסידה למועמד היריב בהפרש של קול אחד בלבד. עם זאת, מרתה קיבלה את התפקיד של סגניתו.

קלינטון כתבה במכתב למוראלס שהיא שמעה על ההפסד של בת ה-8 בבחירות לאחר שקראה פוסטים שאביה פרסם ברשתות החברתיות בנושא. "הדבר הכי חשוב הוא שלחמת עבור משהו שאת מאמינה בו", כתבה המועמדת ומזכירת המדינה לשעבר. "זה תמיד שווה את זה".

המכתב מקלינטון למוראלס (צילום: CNN, חדשות)
המכתב מקלינטון למוראלס | צילום: CNN, חדשות

"ככל שאת ממשיכה ללמוד ולגדול לאורך השנים, לעולם אל תפסיקי לעמוד על מה שנכון", הוסיפה קלינטון במכתב. "אל תפסיקי לחפש הזדמנויות להיות מנהיגה, ותדעי שאני עומדת מאחוריך בכל מרוץ שתרצי להשתתף בעתיד".

הפוליטיקאית הצעירה עצמה, אמנם הייתה מאוכזבת מההפסד אך התאוששה והודיעה שתישאר במערכת הפוליטית הבית ספרית. "זה מאכזב לגלות שהפסדת במשהו שלחמת עבורו והשקעת בו הרבה מאמץ", אמרה מוראלס לאחר ההפסד, אך סיפרה שהיא מרוצה מתפקיד הסגנית ואף הראתה בקיאות בנהלי הפוליטיקה האמריקנית: "אני שמחה להיות קול שובר השוויון כשהסנאט ובית הנבחרים לא מצליחים להכריע בנושא מסוים".