ארוע ירי בבית חולים בשיקגו (צילום: AP, חדשות)
ארוע ירי בבית חולים בשיקגו | צילום: AP, חדשות

פרטים חדשים על הירי בבית החולים בארה"ב: חקירת מסע ההרג בשיקגו הלילה (שבין שני שלישי) חושפת את המניע האפשרי של היורה - חואן לופז בן ה-32. הוא ירה למוות בחניית המוסד הרפואי בחברתו לשעבר, טמארה אוניל, שביטלה לפני כחודשיים את חתונתם המתוכננת, ואז התפרץ פנימה ורצח רופאה מתמחה ושוטר שהוזעק למקום.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לאחר שרצח את בת זוגו שלעבר הוא נכנס לתוך בית החולים ושם נתקל בדניה לס, בת ה-25 שעובדת כמתמחה במקום, כשזו יצאה מהמעלית, וירה בה למוות.

בשלב זה כבר הוזעקו למקום כוחות משטרה שהחלו להקיף את לופז והוא פתח לעברם באש, שממנה נהרג סמואל ג'ימנז, בן 28 שלא מזמן סיים את הכשרתו והפך לשוטר. עדיין לא ברור אם לופז ירה בעצמו או שחוסל על ידי השוטרים.

ירה בבת זוגתו כי ביטלה חתונה (צילום: רויטרס, חדשות)
ירה בבת זוגתו כי ביטלה חתונה | צילום: רויטרס, חדשות

על פי הדיווחים בתקשורת בארה"ב, לופז ובת זוגו תכננו להתחתן בחודש שעבר, אך היא קיבלה רגליים קרות וביטלה את האירוע בספטמבר האחרון.

עדת ראייה, מנהלת בחנות סמוכה, סיפרה ששמעה כמה יריות אקדח עם הפסקה ביניהן, ולאחר מכן זיהתה צרור נוסף של כ-5 יריות. לדבריה, הן הפסיקו רק אחרי שהמשטרה הגיעה למקום.

"אני לא יכול לתאר במילים איך הרגשתי", סיפר אחד מהמטופלים בחדר המיון שהיה עד לתקרית. "זה עצוב. אי אפשר אפילו להגיע לבית החולים לקבל טיפול".