ישראלים רבים שוהים באזור בו התרחש אירוע הירי, בו נהרגו לפחות שני בני אדם ונפצעו עשרות נוספים, במהלך הופעה סמוך למלון "מנדליי ביי" בסטריפ המפורסם בלאס וגאס, עדי ראיה שהגיעו מהארץ מספרים על רגעי החרדה. "אין תנועה על הסטריפ, אנחנו מסוגרים במלון - אין יוצא ואין נכנס", סיפר לחדשות 2 ישראלי שנמצא עם משפחתו בעיר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"אנחנו בחדר עם כל המשפחה בחדר במלון בלאג'יו", סיפר אמנון, ישראלי שנמצא בעיר לחדשות 2. "נסענו עם הרכב על הסטריפ, ברגע שראינו שמשהו מתפתח עשינו פרסה וחזרנו למלון שנמצא בצד השני. נכנסנו למלון שסגור ומסוגר כעת, ביקשו מכולם להיכנס לחדרים".

יונתן אלטר, חבר בלהקת "Secret Saints", להקה ישראלית שנמצאת בלאס וגאס והייתה אמורה להופיע במועדון קרוב לזירת האירוע, סיפר לחדשות 2 Online על הפחד ברחובות. "כשהבנו שיש בלאגן וירי הסתובבנו. השמועות אומרות שהיורה השתמש ב-M-16 אנחנו לא יודעים מה הרקע. אנחנו סגורים במלון, אין קליטה".

זירת הירי בלאס וגאס ב-2017
לפחות 2 בני אדם נהרגו באירוע הירי | צילום: sky news, סוכנויות הידיעות

סוכנת הדוגמנות הישראלית בטי רוקוואי שנמצאת בלאס וגאס סיפרה לחדשות 2 על הסגר שהוטל באזור המלון. "הייתי בדיוק בהופעה, לא יכולים לצאת כבר 40 דקות", סיפרה. "שומעים הליקופטרים, אנחנו לא יודעים מה קורה. כרגע אנחנו מחכים. האולם מכותר על ידי שוטרים, האירוע לא נגמר".

איתי שעובד בחברת אבטחה שעובדת עם מספר מלונות בעיר מספר שברגע שדיווחו על האירוע הם הוקפצו לאזור. "הייתי בבית כשדיווחו על הירי והגעתי לזירה", הוא סיפר. "לא כל המאבטחים שם חמושים המוקד המרכזי זה ה'מנדליי ביי', כרגע המשטרה לא מדברת על עוד מוקדים, מאבטחים פה את האירוע מחשש לאירועים נוספים".