גל גדות (צילום: באדיבות YES)
צילום: באדיבות YES

הבוקר (ראשון, שעון ישראל) רשמה גל גדות היסטוריה, כאשר הנחתה את תכנית הבידור הפופולרית "סאטרדיי נייט לייב". גדות, שנבחרה להגיש את התכנית בעקבות הצלחת הסרט "וונדר וומן", הגישה את מונולוג הפתיחה וגם השתתפה במערכונים במהלך התכנית - כמיטב המסורת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

גדות בת ה-32 עדכנה את הצופים כי "התכנית מועברת בשידור חי בישראל בפעם הראשונה" - וזכתה למחיאות כפיים רבות. לאחר מכן פנתה לחבריה ומשפחתה בעברית ואמרה: "שלום לכולכם שם בבית, רק רציתי להגיד שיכול להיות שזו טעות אחת גדולה".

"לכותבים פה אין מושג לגבי מה שקורה בישראל", הוסיפה גדות בהומור, "והם נותנים לי לאכול חומוס בכל מערכון. אני אוהבת חומוס אבל יש גבול. הם נחמדים מאוד אבל לא באמת מתוחכמים והם חושבים שאני באמת וונדר וומן - בקיצור, שיהיה לי בהצלחה".

גל גדות (צילום: ברדיבות YES)
צילום: ברדיבות YES

במערכון נוסף גילמה גדות את עצמה במהלך דייט עם או.ג'יי סימפסון, ספורטאי העבר ששוחרר לאחרונה מהכלא - ובמערכון נוסף היא גילמה שוב את דמותה של וונדר-וומן והתנשקה עם חברת הקאסט קייט מקינון.

במהלך התכנית השתתף גם הזמר ג'ייסון אלדין, שבמהלך הופעתו בלאס בוצע הטבח בשבוע שעבר: אלדין ביצע את השיר "I Won’t Back Down" של הזמר טום פטי, שהלך בשבוע שעבר לעולמו בגיל 66. הפרק של סטרדיי נייט לייב בהנחיית גל גדות שודר בשידור ישיר ב-yesComedy.