קווין ספייסי ממשיך להסתבך (צילום: רויטרס, חדשות)
הוגשה תלונה במשטרה. קווין ספייסי | צילום: רויטרס, חדשות

כשבועיים חלפו מאז התפוצצה לראשונה הפרשה סביב קווין ספייסי והסיפורים ממשיכים לצוץ. עדות על תקיפה מינית נוספת מצד הכוכב מתפרסמת על ידי מגישת הטלוויזיה לשעבר הת'ר אונרה שמספרת: ספייסי תקף מינית את בני בן ה-18. בעקבות הסערה, ספייסי פוטר מסרט חדש שאמור לצאת לאקרנים בחודש הבא.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לדבריה, בשנה שעברה בנה בילה במועדון שם נתקל בספייסי. לטענתה השחקן הזמין לבנה "משקה אחר משקה" ולאחר ששיכר אותו דחף את ידו למכנסיו של הנער ונגע באיבר מינו. לאחר מכן הפציר בו להצטרף אליו למסיבה אחרת.

גל תלונות נגד הכוכב (צילום: רויטרס)
גל תלונות נגד הכוכב | צילום: רויטרס

בהמשך סיפרה אונרה כי בזמן שספייסי הלך לשירותים, בנה ברח מן המקום ישירות לביתה של סבתו המתגוררת באזור. הבן, שנשאר בעילום שם, לא התלונן בזמנו על התקיפה משום שחש בושה ופחד להגיש תלונה.

"לקווין ספייסי אני רוצה לומר: תתבייש לך על מה שעשית לבני", אמרה אונרה במסיבת העיתונאים שכינסה. עוד ציינה כי בנה הגיש תלונה לאחרונה ולטענתה חקירה פלילית נפתחה, אולם מפקד המשטרה במחוז המדובר מסרב לאשר או להכחיש את דבר פתיחת החקירה. עורכי דינו של ספייסי טרם הגיבו לטענה החדשה. בשבוע שעבר איש יחסי ציבור מטעמו של השחקן הצהיר כי ספייסי לוקח את הזמן הנדרש לחפש עזרה.

בעקבות הסערה: ספייסי פוטר מסרטו החדש של הבמאי רידלי סקוט

בתוך כך, סוכנות הידיעות אי.פי. מדווחת כי קווין ספייסי ייחתך מסרטו החדש של הבמאי רידלי סקוט ("בלייד ראנר", "גלדיאטור") "כל הכסף שבעולם" בכיכובו של זוכה פרס האוסקר, זאת למרות כי העבודה על הסרט כבר הסתיימה והוא היה אמור לצאת לאקרנים בעוד כחודש.

את ספייסי יחליף השחקן כריסטופר פלומר שיצלם מחדש את כל הסצינות בהן השתתף הכוכב המודח. על פי הדיווח, למרות לוח הזמנים הצפוף, הסרט צפוי לצאת במועדו המקורי - 22.12. 

כריסטופר פלאמר (צילום: רויטרס)
כריסטופר פלאמר | צילום: רויטרס

בסוף החודש שעבר התפוצצה פרשת קווין ספייסי כשהשחקן אנתוני ראפ האשים את ספייסי בראיון בכך שניסה לפתות אותו לפני כשלושים שנים כשהיה בן 14 בלבד. בתגובה להאשמות פירסם ספייסי התנצלות ולאחר מכן יצא מהארון באופן פומבי והודיע כי הוא הומוסקסואל. מאז נחשפה הפרשה בוטלה סדרת הטלוויזיה "בית הקלפים" בה מככב ספייסי שאף זכה בפרס "גלובוס הזהב" בגין תפקידו כפרנק אנדרווד.