אין תמונה
"מביע חרטה על מעשיי"

לואי סי.קיי הגיב לראשונה על הפרסום של הניו יורק טיימס על חמשת הנשים שהאשימו אותו בהטרדה מינית: "הסיפורים של הנשים אמיתיים". הקומיקאי סיפר שלא עשה את המעשים המיוחסים לו לפני שהתפרסם, ושהוא הבין "מאוחר מדי" את מעמדו ואת ההתנהגות הנגזרת מכך.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"באותו זמן, אמרתי לעצמי שמה שעשיתי הוא בסדר כי מעולם לא הראיתי לאישה את איבר מיני מבלי לשאול אותה קודם", כתב סי. קיי. "מה שלמדתי בשלב מאוחר יותר בחיים, מאוחר מדי, זה שכשיש לך כוח על אדם אחר, לבקש מהן להסתכל על איבר מיני היא לא שאלה. זה קשה מדי עבורן. הכוח שהיה לי הוא שהן העריצו אותי. נהגתי בכוח הזה בחוסר אחריות".

סי קיי. תחילת הקאמבק? (צילום: רויטרס, חדשות)
"נהגתי בכוח הזה בחוסר אחריות" | צילום: רויטרס, חדשות

לואי סי קיי הוסיף ש"אין שום דבר בהקשר הזה שאני סולח לעצמי לגביו". כמו כן, התוודה הקומיקאי כי הוא צריך "ליישב" את שאירע עם התפיסה האישית שלו לגביו. "שזה כלום לעומת המשימה שהשארתי לאותן נשים".

"אני מביע חרטה על מעשיי", המשיך סי. קיי. "וניסיתי ללמוד מהם. ולברוח מהם. כעת אני מבין את ההשפעה של המעשים שלי. אתמול למדתי את המצב בו השארתי את אותן נשים, שהעריצו אותי, בהרגשה רעה לגבי עצמן והובלתי אותן להתנהגות זהירה סביב גברים אחרים שלעולם לא היו מציבים אותן במצב הזה".

העיתון ניו יורק טיימס פרסם אתמול (חמישי) תחקיר בו טענו חמש נשים שונות כי הקומיקאי הטריד אותן מינית. על פי הנשים, סי.קיי עינג את עצמו בפניהן ללא אישורן. רוב טענותן של הנשים מתוארכות לתחילת העשור הקודם, אך במשך השנים היו שמועות בתעשיית הבידור על מעשיו של הקומיקאי.