ביממה האחרונה כל העולם עוסק בקלטת שבה נשמע המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ משמיע אמירות המבזות נשים. בקלטת, לצדו של טראמפ, מככב איש הבידור בילי בוש - נצר למשפחה הנשיאותית שרבים מבניה כבר הודיעו בחודשים האחרונים כי לא יצביעו עבור המיליארדר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בוש מופיע בימים אלה בתכנית הבוקר של רשת אן.בי.סי "טודיי שואו". קטע הווידאו שעורר סערה צולם בשנת 2005, במסגרת התכנית "Access Hollywood", שהנחה בוש ובה טראמפ לקח חלק בתור שחקן באופרת הסבון "ימי חיינו".

בוש הוא בן דודם מדרגה ראשונה של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג' וו. בוש ומושל פלורידה לשעבר שהתמודד על ראשות המפלגה הרפובליקנית ג'ב בוש.
מלבד הערותיו הבוטות של טראמפ על יחסו כלפי נשים, גם בילי בוש נשמע בקלטת מעיר הערות סקסיסטיות ומושך את המיליארדר בלשונו. הוא אף נשמע מעודד את טראמפ ותומך בדבריו.

דונלד טראמפ ובילי בוש (צילום: וושינגטון פוסט)
"זוזי מהדרך". זוקר, טראמפ ובוש | צילום: וושינגטון פוסט

לאחר שהשניים הבחינו בשחקנית אריאן זוקר, שליוותה אותם בסט, אמר בוש לטראמפ: "הבחורה שלך לוהטת בטירוף בסגול". בהמשך נשמע טראמפ אומר לזוקר "או רגליים יפות הא?". בוש, שככל הנראה זוקר הוסתרה מפניו על ידי אחת העובדות, אמר: "אוף זוזי מהדרך מתוקה".

בילי בוש (צילום: רויטרס)
בילי בוש | צילום: רויטרס

בין משפחת בוש לטראמפ קיימת יריבות פומבית לאחר שבמהלך הפריימריז במפלגה הרפובליקנית נרשמו עימותים חריפים בן ג'ב בוש למועמד. טראמפ אף האשים את אחיו הנשיא בוש במלחמה בעירק וכינה אותה "אסון". הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש האף אף הודיע לאחרונה כי יצביע לקלינטון ולא לטראמפ.