אין תמונה
עבריין בחירות. טימברלייק

הבחירות לנשיאות ארצות הברית יתקיימו אמנם ב-8 בנובמבר אבל בחלק מהמדינות רשאים האזרחים להצביע גם בימים שלפני תאריך היעד. זמר הפופ האמריקני ג'סטין טימברלייק ניצל את ההזדמנות והצביע במדינה בה נולד - טנסי. טימברלייק לא התאפק ופרסם תמונה שלו מתוך תא ההצבעה כשהוא מוסיף כיתוב בו הוא קורא לצעירים לצאת להצביע. טימברלייק לא ידע שפרסום תמונה מתא ההצבעה אינו חוקי ועלול לגרור עונש מאסר.

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

טימברלייק מתגורר בימים כתיקונם בלוס אנגל'ס שבקליפורניה, אך לצורך ההצבעה טס לטנסי, שם נולד. "הרגע טסתי מלוס אנגל'ס לממפיס כדי להצביע", כתב הזמר המפורסם. "יכולה להיות הצבעה מוקדמת גם בעיר שלכם, אם לא, הצביעו בשמיני בנובמבר".

לאחר שסיים לקיים את חובתו האזרחית, ולאחר שגם הצטלם עם מספר אנשים שהתלהבו מנוכחותו של הזמר המפורסם, הודיעו רשויות החוק במדינה כי טימברלייק עבר על החוק וכי העונש הקבוע בחוק הוא עד 30 ימי מאסר וקנס כספי. לאחר מספר שעות הודיעו במשרד התובע של טנסי כי בשל מחסור בכוח אדם הם לא יחקרו את העבירה.

סקר CNN שהתפרסם השבוע מצביע על יתרון של 49% לקלינטון לעומת 44% לטראמפ - אך בעצרת בפלורידה הצהיר דונלד טראמפ, כהרגלו, כי הוא מנצח. "אנחנו עולים באוהיו, אנחנו עולים באיווה, מצבנו נהדר בצפון קרוליינה", הכריז, "אני חושב שאנחנו הולכים לנצח בפלורידה בגדול". עם זאת, בריאיון רדיופוני מוקדם יותר היום הודה כי "אנחנו בפיגור מסוים בסקרים". עוד טען כי "הסקרים מזויפים", וכי הם חלק מאותה "מערכת מזויפת שאני מדבר עליה מאז שנכנסתי למירוץ".