לא יגורו ביחד? דונלד ומלניה טראמפ (צילום: רויטרס)
לא יגורו ביחד? דונלד ומלניה טראמפ | צילום: רויטרס

הנשיא האמריקני הנכנס דונלד טראמפ נמצא בעיצומם של המינויים לצוות שילווה אותו בבית הלבן, אבל היום (ראשון) מדווח בתקשורת האמריקנית כי תהיה זו דווקא רעייתו מלניה, הגברת הראשונה לעתיד, ובנם בארון שלא יעברו אתו לוושינגטון אחרי ההשבעה בינואר הקרוב.

לעדכונים נוספים ולשליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי הדיווח, הסיבה שעומדת מאחורי ההחלטה היא שהמעבר לוושינגטון לא יאפשר לבארון להמשיך ללמוד בבית הספר הפרטי שבו הוא לומד בניו יורק.

"מלניה מחוברת מאוד לבארון, והם נקשרו עוד יותר במהלך קמפיין הבחירות", אמר מקור המעורה בפרטים לניו יורק פוסט. "הקמפיין לא היה פשוט עבור הילד ואמו מעוניינת לצמצם למינימום את הקשיים אותם הוא חווה". עם זאת צוין כי השניים עשויים לעבור לבית הלבן בתום שנת הלימודים.

מקור נוסף אמר כי רעיית הנשיא הנבחר תגיע לבית הלבן בכל פעם שתצטרך, אך את מרב תשומת הלב היא תקדיש לבנה. "מלניה תומכת בדונלד והיא מוכנה לעשות את כל מה שנדרש ממעמדה כגברת הראשונה". עם זאת אמר כי "מלניה מחויבת לבארון והיא מעדיפה לגדל אותו בעצמה ללא סיוע ממטפלות".

להחלטה שלא לעבור לבית הלבן צפויות להיות גם השלכות ביטחוניות. המגורים בבניין טראמפ שבמנהטן יובילו להרחבת הנוכחות הביטחונית סביב המגדל ויצריך מאמצים רבים של השירות החשאי באזור.

"בניין טראמפ יהפוך להיות הבית הלבן של ניו יורק", אמר ג'ים ריז, נשיא חברת ביטחון גלובלית. "השירות החשאי יצטרך לדאוג שאיזה משוגע לא יתקרב ויפוצץ מכונית תופת בסמוך לבניין".