גישה שונה כלפי צפון קוריאה, קלינטון (צילום: רויטרס)
עולה להתקפה. קלינטון | צילום: רויטרס

קלינטון במתקפה חזיתית על טראמפ: על רקע התחזקותה בסקרים וכשבוע לפני העימות הנוסף בינה לבין המועמד שמולה, המועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון תקפה הלילה (שלישי) את המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ בכנס בחירות שערכה באוהיו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק  

קלינטון התייחסה לדיווח ב"ניו יורק טיימס" לפיו בשנת 1995 הצהיר טראמפ שהפסיד למעלה מ-900 מיליון דולר, וטענה כי על פי הדיווח הזה ייתכן וטראמפ לא שילם מס במשך 18 שנה: "הוא השתמש בקשרים הפוליטיים שלו כדי לאסוף מיליונים של דולרים והשאיר את כולנו עם החשבון".

המועמדת הדמוקרטית הוסיפה לחבוט בטראמפ כשהתייחסה גם להתבטאותו של ראש עיריית ניו יורק לשעבר, רודי ג'וליאני, שכינה את טראמפ "גאון" אם לא שילם מס במשך כל כך הרבה שנים ותהתה: "איזה מין גאון מפסיד מיליארד דולר בשנה?".

דונלד טראמפ בעימות (צילום: רויטרס, חדשות)
ייאלץ לענות לשאלות קשות. טראמפ | צילום: רויטרס, חדשות

טראמפ מצידו דחה את ההאשמות וטען כי ניצל את חוקי המס בארה"ב לטובתו באופן מבריק: "ניצלתי לטובתי את חוקי המס של המדינה הזאת באופן חוקי. עשיתי זאת באופן מבריק ובזמנים כלכליים קשים".

כוכב הכדורסל שיסייע לקלינטון באוהיו?

בשבוע הבא, ייאלץ טראמפ לשוב ולהתמודד מול הטענות הללו אודות התנהלותו הכספית, בעימות השני מתוך שלוש שייערך בינו לבין קלינטון, שמאז העימות הראשון מביניהם חווה מגמה של התחזקות בסקרים - הן ברמה הארצית והן במדינות מתנדנדות שנחשבות מכריעות במערכת הבחירות.

ב-NBA התנצלו ושינו הכיתוב על פלסטין (צילום: רויטרס)
הודיע על תמיכה בקלינטון. ג'יימס | צילום: רויטרסאוהיו, בה נאמה הערב קלינטון, נחשבת לאחת ממדינות המפתח הללו - והקרב במדינה הזו נחשב צמוד. בחלק מן הסקרים, טראמפ אף מוביל על קלינטון במדינה זו, מה שאולי יסייע לקלינטון במאבק על קולות במדינה הזו הוא התמיכה של כוכב הכדורסל ואלופת ה-NBA, קליבלנד קאבלירס, לברון ג'יימס, שהביע תמיכה פומבית הלילה בקלינטון.