פעם אחת בשנה נצבע הבית הלבן בשחור וכתום, והכניסה למשכן נשיא ארה"ב מעוטרת בשלל דלועים צבעוניים, קורי עכביש ודמויות של מכשפות ושדים. לרגל ליל כל הקדושים שצוין אמש (שבת), אירחו בני הזוג אובמה מאות ילדים מחופשים ונרגשים שבאו לשאול את הזוג הנשיאותי: "ממתק או תעלול?"

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בין הילדים המחופשים הרבים שהגיעו לחגוג את החג הכי מפחיד והכי צבעוני בלוח השנה עם הנשיא והגברת הראשונה היה גם ילד אחד שהתחפש לאפיפיור - והגיע לבית הלבן כשהוא נוסע על הרכב המפורסם של האב הקדוש, ה"פופ-מוביל".

צפו: חגיגות ליל כל הקדושים בבית הלבן (צילום: הבית הלבן)
אובמה מניף באוויר את בתו של אחד מיועציו | צילום: הבית הלבןהנשיא אובמה התרשם במיוחד מהתחפושת שלו  - וגם מתחפושת של ילדה אחת, שהפכה ליום אחד לרעייתו, מישל אובמה, רק בגרסה מוקטנת. עוד גדשו את הרחבה שמחוץ לבית המפורסם ילדים וילדות שהתחפשו לשדונים, יצורים פרוותיים ונסיכות.

אין תמונה
ממתק או תעלול עם הנשיא


הזוג אובמה חילק לילדים עוגיות, חטיפי שוקולד - ובהתאם לאורח החיים הבריא שמקדמת הגברת הראשונה, חילקו להם השניים גם חטיפי פירות. הילדים זכו לקבל גם גלויות בייסבול שעליהן התנוססו תמונות הכלבים הנשיאותיים בו וסאני.

הנשיא אובמה מצא כמה רגעים לנוח מהחגיגות בתוך החדר הסגלגל וצולם כשהוא מניף באוויר את הילדה אלה רודס, בתו של אחד מיועציו הבכירים של הנשיא בן רודס, כשהיא מחופשת לפיל.