בני זוג צעירים שהתחתנו לפני שבועות בודדים, יצאו לטיול ירח דבש רומנטי בהרי אלסקה אך הם לא ציפו שבין העצים של היער הירוק והפסטורלי הם לפתע יפגשו - דוב גריזלי. השניים תיעדו ממרחק מטרים ספורים את המפגש הנדיר עם החיה הפראית והסרטון הפך במהרה לוויראלי ברשת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"זה נדמה כי רוב הגברים יביעו את אהבתם לבת זוגתם על ידי מעשים מתחשבים ומלאי אדיבות, כמו לקנות פרחים או דייט מפתיע בעיר", כתב פקסטון גרהאם בעמוד הפייסבוק שלו לצד התיעוד הנדיר בפארק הלאומי באלסקה. "עבורי - הדרך הטובה ביותר להראות לשרה את אהבתי ולחגוג את הנישואין שלנו, היא לעמוד בינה לבין - דוב גריזלי פראי", הוסיף גרהאם בציניות. "היא חייבת להסכים כי הנישואים שלנו עדיין חזקים!".

הזוג הצעיר מארה"ב התחתן בתחילת החודש שעבר ובמהלך חופשתם הם יצאו לטיול בטבע, כשלפתע הגיע לשביל דוב גריזלי פראי. בני הזוג המבוהלים ירדו מהשביל במהרה ונעמדו בין העצים בזמן שהם מתעדים את המפגש המפחיד.

לאחר שהדוב הפראי חלף על פניהם באדישות, ולא התנהג בתוקפנות, השניים הבינו כי הם ניצלו מרגע מסוכן במיוחד ואמרו אחד לשנייה: "אוי אלוהים - זה כל כך מגניב". בסוף התיעוד ניתן לראות כיצד השניים החלו לצחקק מתוך תחושת הקלה, כשגרהאם נשמע אומר ברקע: "הברכיים שלי ממש רועדות".