שני ישראלים נורו למוות במסעדה במרכז קניות במקסיקו סיטי. על פי הדיווח הירי בוצע אתמול אחר הצהרים, אישה בת 33 נעצרה. קונסול ישראל במקסיקו יצא לתחנת המשטרה בעיר כדי לנסות לברר פרטים על האירוע. במשרד החוץ אומרים מאשרים את הפרטים. נסיבות האירוע בבדיקה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

על פי החשד, אישה בשם אספרנסה שכנראה הייתה בקשר רומנטי עם אחד הישראלים הגיעה מלווה בשני גברים נוספים למסעדה וירתה למוות באחד מהם, כך נמסר מהמשרד לביטחון אזרחי בעיר. ישראלי נוסף שהיה לידו נפצע ומת מפצעיו בדרכו לבית החולים. ככל הנראה שני בני אדם נוספים, לא ישראלים, נפצעו כתוצאה מהירי.

מתגנבת - ויורה: תיעוד ממצלמות האבטחה
החשודה בירי במקסיקו | צילום: חדשות

ממשרד החוץ מאשרים כי בתקרית הירי במכסיקו סיטי שהתרחשה אתמול בשעות הלילה נהרגו שני אזרחים ישראלים. מ"מ קונסול ישראל במכסיקו, אלי לוי, יצא למקום האירוע מיד עם קבלת ההודעה על התקרית, ופעל מול הרשויות לבירור זהות הנפגעים הישראלים.

ברשתות החברתיות התפרסמו סרטונים שצולמו על ידי סועדים במסעדה בה התרחש הירי. בתיעוד ניתן לראות סועדים ומלצרים משתטחים על הקרקע ומסתתרים מתחת לשולחנות, עד שנגמר הירי.

לפני פחות מחודש נרצח במקסיקו רונן דהאן, דיג'יי בן 45 מחיפה. דהאן נרצח במהלך מסיבה. על פי הדיווחים, חמושים מכנופיות מקומיות נכנסו למסיבה בה תקלט ופתחו באש. ארבעה אנשים נרצחו, ביניהם דהאן, ושישה נפצעו.‎

על פי אחד הדיווחים, אחד מהנרצחים היה שותפו של ארז אקרישבסקי, עבריין מוכר שרק אתמול הוחזר לארץ אחרי שברח למקסיקו לפני 18 שנים.