בפעם השלישית בתוך חודש תועדה קנצלרית גרמניה רועדת בידיה ובגופה באירוע פומבי. אנגלה מרקל צולמה שוב רועדת במשך דקה ארוכה בזמן שצפתה היום (רביעי) במצעד צבאי יחד עם ראש ממשלת פינלנד. תוך כדי האירוע היא ניסתה להחזיק את הידיים קפוצות בזמן שהיא שרה את ההמנון. דובר הממשלה ניסה להרגיע וטען: "מרקל בסדר", וזמן קצר לאחר מכן פרסמה הודעה מטעמה ומסרה לציבור כי היא "כשירה לעבודה" וכי "אין מה לדאוג לי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

לפני כשבועיים מרקל התייחסה לראשונה לתקריות שבהן תועדה רועדת. בתום ועידת ה-G20 מרקל הגיבה על הנושא שהעסיק את מדינתה וטענה: "אני משוכנעת שכמו שזה הגיע - זה יעלם".

מרקל תועדה רועדת לראשונה לפני כחודש באירוע עם נשיא אוקראינה ובפעם השנייה כשבועיים לאחר מכן בפגישה עם נשיא גרמניה. האישה החזקה באירופה התייחסה אז למצבה הרפואי והבהירה: "אני בסדר".

קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל תועדה בחמישי האחרון רועדת שוב, הפעם במהלך טקס עם נשיא המדינה. תיעוד דומה עלה לרשתות לפני עשרה ימים ומאז העיסוק בדבר מצבה הבריאותי של האישה החזקה בגרמניה תופס מקום מרכזי בסדר היום במדינה.

הפעם, נצפתה מרקל כשידיה רעדו במהלך פגישה עם נשיא גרמניה פרנק-וולטר שטיינמייר. למרות הרעידה הברורה, דובר מטעמה ממשיך לטעון כי מצבה הבריאותי טוב וכי היא "בסדר גמור , הקנצלרית מרגישה מצוין".

המקרה הראשון תועד, בזמן שירת ההמנונים של גרמניה ואוקראינה, לאחר פגישה עם נשיא אוקראינה החדש ולדימיר זלנסקי. הסרטון עשה כותרות בגרמניה וברשתות החברתיות החלו לרוץ ספקולציות וקונספירציות ואחת מהן היא שמרקל שהודיע כי תפרוש מתפקידה בשנת 2021 תעשה זאת בשל מצבה הבריאותי.דקות אחדות אחרי השמעת ההמנונים חזרה לעצמה הקנצלרית וכמה שעות אחרי פרסום התיעוד היא נאלצה להגיב. לדבריה בריאותה איתנה והרעד נבע מהתייבשות. אחרי 3 כוסות מים היא התעשתה.