גורה נקברה בחיים בהאווי (צילום: חדשות)
גורה נקברה בחיים בהאווי | צילום: חדשות

בלי רחמים: גורת כלבים נקברה בעודה בחיים בחוף ים בהוואי - ואותרה על ידי פעילים למען בעלי חיים שחילצו אותה והצילו את חייה. את הבור שבו נקברה הכלבה חפרו ככל הנראה באמצעות מצ'טה בחוף שנמצא במערב האי.‎

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

הגורה אותרה על ידי אחד מפעילי הארגון בשבוע שעבר כשהיא "נטולת פרווה לחלוטין ומדממת בכל חלקי גופה". מהארגון נמסר עוד כי רגלה של הגורה נקטעה, ככל הנראה באמצעות אותה המצ'טה שאיתה נחפר הבור בו היא נקברה מאוחר יותר.

לאחר שחולצה מהבור, פעילי הארגון העניקו לגורה את השם 'ליאלוהא', שמשמעותו - ילדה אהובה. היא הועברה למרפאה וטרינרית שם זכתה לטיפול מסור ולאמבטיה חמה.

התעללות בכלב בהאווי (צילום: PAWS of hawaii‎, חדשות)
צילום: PAWS of hawaii‎, חדשות

ביום שבת האחרון הבעלים החדשים של ליאלוהא שהחליטו לאמץ אותה אחרי הטראומה הקשה שחוותה, פרסמו פוסט בפייסבוק ובו סיפרו על תהליך השיקום שהיא עוברת בימים אלה. "בהתחלה, היא הייתה עוזבת את המלונה שלה רק בשביל לעשות את צרכיה, אבל לאחרונה ליאלוהא התחילה לצאת מהפינה שלה יותר ויותר כדי לבדוק מה יש לארוחת הערב ואפילו מצאה לעצמה פינה חדשה בבית, מתחת לשולחן הקפה. יש לה עוד דרך ארוכה לעבור אך הנורא מכל מאחוריה", נכתב בפוסט.

התעללות בגורה (צילום: חדשות)
צילום: חדשות

במקביל, פעילי הארגון למען בעלי החיים בהאווי פתחו בקמפיין גיוס תרומות למען ליאלוהא, זאת במטרה לממן טיפולים רפואיים נוספים שיסייעו לה להתאושש ולהחלים כמה שיותר מהר.