ידידיה קלרמן ז"ל שנהרג בתאונה בתאילנד (צילום: פייסבוק, חדשות)
קלרמן ז"ל ואשתו קסם | צילום: פייסבוק, חדשות

אסון בירח הדבש: ידידיה קלרמן, ישראלי כבן 25, נהרג בתאונת דרכים קטלנית בעיירה פאי שבצפון תאילנד, שם בילה עם אשתו קסם בחופשה לאחר שנישאו לפני כשנה. הודעה נמסרה למשפחתו. משרד החוץ בסיוע זק"א ושליחי חב"ד פועלים להבאת גופתו חזרה לישראל.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

מתי גולדשטיין, מפקד היחידה הבינלאומית של זק"א, אמר כי קלרמן ואשתו נפגעו על ידי רכב חולף בעת שצעדו ברחוב. ידידיה נהרג במקום ואילו קסם נפצעה קל. לדבריו, רופא מקומי שהגיע לזירת התאונה קבע את מותו של הצעיר הישראלי."עם קבלת ההודעה על התאונה הקשה במוקד הבינלאומי של זק"א התחלנו לפעול בשיתוף משרד החוץ ושליחי חב"ד מקומיים על סידור כל המסמכים וסידור הטסת הגופה לקבורה בארץ", אמר גולדשטיין. "אנחנו עומדים בקשר עם המשפחה ונעשה כל מה שאפשר לסייע".

"היה המרכז של המשפחה". קלרמן ז"ל וקסם (צילום: פייסבוק, חדשות)
"היה המרכז של המשפחה". קלרמן ז"ל וקסם | צילום: פייסבוק, חדשות

אחיו של ידידיה, יונתן, אחד מבין שבעה אחים, סיפר כי בני הזוג הכירו דרך חברים אחרי שהשתחררו מהצבא – שניהם שירתו כקצינים, הוא בשריון והיא כקצינת ת"ש - והתחתנו בינואר בשנה שעברה. את ירח הדבש דחו ויצאו אליו רק לפני כחודש - טיול שהחלו בווייטנאם והמשיכו בפיליפינים ובתאילנד. הם היו אמורים לחזור מהטיול בעוד שלושה שבועות ותכננו ללמוד. "היו להם חוויות משוגעות, הם שלחו לנו תמונות כל הזמן", נזכר. 

תמונותיו מצוק איתן" הופיעו בתערוכה מיוחד (צילום: באדיבות המשפחה, חדשות)
תמונותיו מצוק איתן" הופיעו בתערוכה מיוחד | צילום: באדיבות המשפחה, חדשות

לדברי האח, ידידיה "היה שמח, חייכן ותמיד היה המרכז של המשפחה". הוא היה צלם חובב שהתפרסם מצילום אירועים, וכמה צילומים שלו הופיעו בתערוכה שהועלתה לאחר צוק איתן.  הבוקר קיבלה המשפחה את ההודעה הקשה על מותו של ידידיה. במשפחה מקווים שגופתו של ידידיה תגיע ארצה עוד לפני כניסת השבת, בעוד קסם, אשתו של ידידיה ז"ל, עדיין בתאילנד ומצבה מוגדר קל. "היא חזקה ומטפלת שם בהכל", החמיא יונתן.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/