מליסה ברונינג לא חלמה שהניסיון להאכיל את הכריש כמעט ויעלה לה באצבע: בסרטון שהופץ ברשת נראית ברונינג כשהיא מנסה להאכיל כריש בעודה עומדת על חלקה האחורי של היאכטה שבה בילתה בצפון-מערב אוסטרליה. לפתע, זינק לעברה כריש תוך שהוא נושך את אצבעה ומנסה למשוך אותה לתוך המים. למזלה, היו בקרבתה כמה עובדי צוות הסירה וחברים נוספים, והם סייעו לה להעלות את עצמה בחזרה לקבלת טיפול.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

ברונינג, בת 34, תיארה כי בזמן ששהתה על היאכטה, כ-2,500 ק"מ מצפון לפרת', שחו כרישים בקרבת חלקה האחורי של הסירה והנוכחים ניסו להאכיל אותם. "אני חושבת שהכריש היה בהלם כמעט כמוני", שחזרה ברונינג. "הדרך היחידה לתאר זאת היא לחץ נוראי. הרגשתי כאילו הוא קורע לי את העצם. הייתי בטוחה שהלכה לי האצבע".

הכריש, באורך שני מטרים ובעל שיניים חדות ביותר, שאב את האצבע "כמו שואב אבק", סיפרה ברונינג לעיתונאים באוסטרליה. האירוע הכואב והמצער הסתיים לבסוף באופן חיובי יחסית, לאחר שהתברר כי היא סובלת משבר, רצועה קרועה ודלקת שנגרמה כתוצאה מהמפגש המצער. עם זאת ובאורח פלא, היא לא איבדה את האצבע.

"הרגשתי שנקרעת לי האצבע" (צילום: CNN, חדשות)
"הרגשתי שנקרעת לי האצבע" | צילום: CNN, חדשות


"זה היה יכול להיגמר הרבה יותר גרוע", הוסיפה ברונינג וציינה כי האירוע גרם לה ללמוד לכבד את חיי היצורים הימיים, אך גם לדעת להניח להם לנפשם. "זו איננה תקיפת כריש, זו רק בלונדינית שעשתה דבר מטופש", אמרה. "כשאתה במים, אתה נמצא בראש שרשרת המזון שלהם. אנחנו לא אמורים להיות במים. אם היינו אמורים - מן הסתם היו לנו זימים".