סניף בורגר קינג, ארכיון (צילום: רויטרס, חדשות)
סניף בורגר קינג, ארכיון | צילום: רויטרס, חדשות

תינוק בן יומו נמצא באסלת בית שימוש בסניף של בורגר קינג בארה"ב: שוטרים וכוחות הצלה שהוזעקו היום (שבת) לסניף של הרשת באוהיו, נדהמו לגלות תינוק בתוך אסלת השירותים. מהשוטרים שהיו במקום נמסר כי התינוק שרד והוא יחייה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו   

כוחות רפואה והצלה אמריקניים הוזעקו לסניף של רשת המזון המהיר, בורגר קינג, באוהיו בשל דיווח על גבר בן 26 שהתעלף ברכבו. האדם שהזעיק את כוחות ההצלה דיווח על אישה בהיריון, שהייתה יחד עם הגבר ולאחר שאיבד את הכרתו עזבה אותו לבדו ורצה לשירותים של הסניף.

השוטר שהלך לבדוק את השירותים, מצא את האישה יושבת על האסלה כשלצדה שקית שהכילה ככל הנראה סם מסוג הירואין. הוא נחרד לגלות שמתחתיה היה תינוק חי, שרק נולד. האישה אמרה לשוטר כי היא הייתה בטוחה שהיא הפילה אותו כיוון שהלידה התרחשה מוקדם מהצפוי.

התינוק הוצא מייד מהאסלה וצוותי הרפואה החלו להעניק לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים הקרוב להמשך הטיפול. על פי גורמי הרפואה התינוק שרד ויחייה. המשטרה עצרה את הזוג בחשד שהתכוונו לנטוש את הפעוט והם צפויים לעמוד בפני אישום פלילי. 

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il