הזמר המוחצן, פרינס (ארכיון) (צילום: רויטרס, חדשות)
הזמר המוחצן, פרינס (ארכיון) | צילום: רויטרס, חדשות

משפחתו של הזמר פרינס תובעת את רופאו של הזמר בטענה כי כשל בתפקידו לטפל בהתמכרות ממנה סבל. במכתב התביעה שהוגש שלשום (שישי) לבית המשפט בארה"ב טוענת המשפחה לרשלנות רפואית והודיעה כי בכוונתה גם להתחיל בהליכים נגד רשת הפארם בה מכרו את תרופה אותה נטל הזמר במנת היתר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

משפחתו של פרינס שלחה את מכתב התביעה לבית המשפט במדינת מינסוטה שבארצות הברית ובו כתבה כי לרופא דוקטור מישל שולנברג חלק משמעותי במותו של הכוכב. "הוא כשל בהערכתו הרפואית, באבחון, בטיפול ובייעוץ לפרינס בכל הנוגע להתמכרותו הידועה לסמים ממשפחת האופיום", נכתב.

"הרופא כשל בפעולותיו על מנת למנוע את התאונה המצערת כתוצאה מההתמכרות", טענה המשפחה של פרינס. "הסטייה שלו מהרף המקובל בטיפול הרפואי מהווה חלק משמעותי במצב שהוביל למותו".

אחרי שנתיים, המשפחה תובעת (צילום: רויטרס, חדשות)
אחרי שנתיים, המשפחה תובעת | צילום: רויטרס, חדשות

הרופא, שהגיב דרך עורך דינו, הכחיש את כל שהמשפחה מייחסת לו. בתגובה לתביעה אמר עורך הדין: "אנו מבינים את המצב הקשה ואת הצער הרב של המשפחה והמעריצים של פרינס. אך למרות זאת הדוקטור עומד מאחורי טענתו כי הזמר קיבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר שהוא יכל לתת ועל כך אנו מתכוונים להגן".

בכוונת המשפחה לתבוע מהרופא פיצוי כספי בסכום בלתי מוגבל החל מ-50 אלף דולרים. בנוסף, המשפחה תובעת את המרכז הרפואי "North Memorial Health Care" בו עובד הרופא, רשת חנויות הפארם האמריקנית "וואלגרינס" - שבה ניתן היה לרכוש את התרופות אותן נטל לפני מותו ואת "UnityPoint Health".

ההודעה על מותו של הזמר הגיעה בשנת 2016 אז התברר כי הוא הלך לעולמו בגיל 57 ממנת יתר של משכך כאבים חזק שנטל הזמר. מוקדם יותר השנה קבע בית המשפט כי אין כל חשד לפלילים במותו של פרינס, זאת בתום חקירה שנמשכה כשנתיים. למרות זאת בחרה משפחתו של הזמר המנוח להגיש את התביעה בטענה כי לרופא היה חלק במוות.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/