אסון בדרך המהירה לגואה: גשר ישן בין מומבאי לגואה, סמוך למהאד, קרס הלילה (בין שלישי לרביעי) בגלל שיטפונות וגשמים. הרשויות בחבל קונקאן שלחו צוותי חילוץ והצלה כדי לנסות ולמצוא 18 נוסעים, שני נהגים ושני כרטיסנים שמוגדרים כעת נעדרים. אחד האוטובוסים נסע למומבאי מג'יגר, השני יצא מרג'פור לבוריוואלי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"היו שם שני גשרים מקבילים - אחד חדש ואחד נבנה בתקופת השלטון הבריטי, הוא קרס", אמר דוונדרה נוואדנאביס, מושל חבל קונקאן שנמצא דרומית למומבאי. המושל הסביר את נסיבות האירוע לאחר שפיקח על שליחת מסוקים ורכבי סיוע למקום התאונה.

על פי הדיווחים מהודו, שתי גופות חולצו סמוך לגשר שקרס על נהר סוויטרי אחרי ימים ארוכים של גשמי מונסון. יותר ממאה עובדי חילוץ וסיוע ממשיכים לחפש, בגשם שוטף, אחר ניצולים לאורכו של הנהר ."

"השיטפונות מאוד חזקים עכשיו, זה מאוד קשה לנו לערוך את החיפושים הנרחבים יותר", הסביר אופה סינג', איש חוליית החילוץ הסיוע.

התמוטטות הגשר היום היא עוד תאונה קטלנית בדרכים של הודו, שלאורכה ולרוחבה ישנן מערכות דרכים שחלקן מאוד מיושנות וללא אכיפה מסודרת. בחודש אפריל האחרון נהרגו 26 נוסעים בתאונה דומה סמוך לעיר כלכותא: השיטפונות בחודשי המונסון הורסים לחלוטין כבישים בהודו, בנגלדש ונפאל הסמוכה.