שוב מבוכה להילרי קלינטון, שבמהלך נאום בעצרת תמיכה גדולה באוהיו קליבלנד נתקפה בשיעול טורדני ולא הצליחה לדבר. המועמדת הדמוקרטית עלתה לבמה לנאום ואחרי משפט או שניים החלה להשתעל ולא הפסיקה במשך כדקה וחצי. זאת לא הפעם הראשונה בה נקטע נאום של קלינטון בעקבות מתקפת שיעולים והרפובליקנים כבר ניצלו את זה כדי ללגלג עליה ולטעון שהיא אינה בקו הבריאות. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

המועמדת הדמוקרטית עלתה על הבמה לקול תשואות הקהל ופתחה בנאומה, אך במהרה החלה להשתעל ולא הצליחה לדבר. קלינטון ניסתה לחדש את הנאום כמה פעמים, אך במשך שניות ארוכות לא הצליחה להמשיך בדבריה. מספר אנשים בקהל החלו לצעוק "תביאו לה מים", קלינטון לא וויתרה ולמרות הקשיים הצליחה לסיים את הנאום. בסוף היא סיפקה הסבר מקורי לתקרית: "כל פעם שאני חושבת על טראמפ תוקפת אותי אלרגיה".

במטה טראמפ מיהרו להגיב לאמירותיה של קלינטון וללגלג על התרחקותה מהתקשורת ועל כך שלא ערכה מסיבת עיתונאים מאז דצמבר. "היא כנראה אלרגית לתקשורת", צייצה בחשבון הטוויטר שלה קלי-אן קונווי, מנהלת הקמפיין של טראמפ.

שני המועמדים לנשיאות, דונלד טראמפ והילרי קלינטון נמצאים באוהיו, מדינה בעלת השפעה מכרעת על תוצאות הבחירות בארה"ב. היא נחשבת ל"מדינה מתנדנדת" בה רמת התמיכה בשתי המפלגות הגדולות דומה, ולזכייה ברוב הקולות בה השפעה רבה על הסיכויים לנצח את הבחירות.