ההורים המעולפים - ובנם
ההורים המעולפים - ובנם | צילום:

תחנת משטרה באוהיו פרסמה השבוע צמד תמונות חריגה בעמוד הפייסבוק שלה: זוג הורים מעולפים במכונית כתוצאה מנטילת מנת יתר של הרואין, כשבמושב האחורי יושב בנם בן הארבע. "אנחנו מרגישים שזה חיוני להראות את הצד הזה של הסם הנוראי הזה", הסבירו, "אני מרגישים שאנו מוכרחים להיות קול עבור הילדים שכלואים בבלגאן הנוראי הזה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

השוטר קווין תומפסון היה זה שטיפל באירוע, כשהבחין בנהג נוהג בפראות ועובר נתיבים ללא הרף. כשעצר אותו, הבחין כי ראשו נע בצורה משונה ובקושי ניתן להבין את מילותיו. הנהג ניסה להסביר כי הוא בדרכו לבית החולים עם זוגתו, שישבה לצדו מעולפת - אך מיד לאחר מכן איבד גם הוא את הכרתו. בשלב זה הבחין תומפסון בפעוט במושב האחורי.

כשהבחין שהאישה מתחילה להכחיל, מיהר השוטר להזעיק אמבולנס עם צוות רפואי שהעניק לה טיפול מציל חיים. בעוד שהנהג הודה בעבירות של נהיגה תחת השפעת חומרים אסורים והפקרת ילד, האם כופרת בהאשמות המיוחסות לה והתיק בעניינה עודנו מתנהל. הבן הועבר לטיפול שירותי הרווחה המקומיים.

"עם זה מתמודדים מדי יום"
"עם זה מתמודדים מדי יום" | צילום:

"הילד לא יכול עדיין לספר לנו מה קרה", הסביר השוטר, "אבל אנחנו מקווים שהסיפור הזה יוביל משתמשים אחרים לחשוב פעמיים לפני שהם מזריקים את הרעל הזה כשיש בנוכחותם ילד".

"אנחנו מודעים לכך שיש מי שעלולים להיפגע מהתמונות הללו ואנו מצטערים על כך, אולם חשוב שהציבור שאינו משתמש בסמים יראה עם מה אנחנו מתמודדים מדי יום", הסבירו בתחנה. "הרעל המכונה הרואין תפס אחיזה חזקה בקהילות רבות, לא רק בזו שלנו", הוסיפו, "ההבדל הוא שאנחנו מוכנים להילחם בבעיה הזו עד שתיעלם - ואם זה אומר שנפגע בכמה אנשים בדרך, אנחנו מוכנים להתמודד עם זה".