תושבי העיר מליקוט שבמרילנד אומרים שדבר כזה הם עוד לא ראו: מים שטפו את רחובות העיר במהלך הלילה (בין ראשון לשני), גרמו לנזק רב וגם לנפגעים. שני בני אדם נהרגו, עשרות נפצעו ובתים נהרסו בזרם שהכה את העיר בעוצמה כמוה לא ראו כבר יותר מ-50 שנה. אחת מתושבות העיר תיעדה את הרגעים הדרמטיים בהם אדם הצליח להציל אישה שרכבה נלכד בשיטפון - כך זה נראה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בעיר דיווחו כי במשך שעתיים בלבד ירדה בעיר כמות גשמים זהה לכמות הגשמים שיורדים בדרך כלל בחודש שלם. השיטפונות תפסו בעלת חנות אופנה בשם שרה ארדיטי, שראתה מדלת החנות מכוניות צפות בזרם: כמה מהעוברים ושבים ברחוב מצאו מחסה בחנות, הביטו החוצה וראו אישה לכודה ברכב שנסחף במים.

ג'ייסון ברנס, בעל חנות צעצועים, קרא לכולם ליצור שרשרת אנושית ולחלץ את האישה. בעלת החנות תיעדה את היוזמה בטלפון הנייד שלה: ברנס יצא החוצה בלב הסערה. למרות שמעד לרגע והיה נראה כי הוא נשטף בזרם, הוא שב למקום עם עוד שלושה אנשים, ויצר שרשרת אנושית. לאחר מכן הוא הצליח לשכנע את האישה ברכב לצאת החוצה, נפל שוב לתוך הזרם, קם והעביר את האישה במו ידיו לחנות.

בדף הפייסבוק של שרה, בו פורסם התיעוד מהאירוע, נולד גיבור: "לא יאומן, גיבור אמיתי", נכתב. "גיבור מטורף, שמחה שזה הסתיים כך", כתבה אחרת  - אחת מני אלפים שבירכו את האיש שסיכן את עצמו בשיטפון. אבל עבור ילד ואישה נוספת הסוף לא היה טוב: גופותיהם נמצאו בנהר פטפאסקו הסמוך.